featured

AEW: Fight Forever Game Pass’e Gelmiyor, AEW Games Açıklıyor

service service
TGOXİ

GÜNCELLEME: AEW Games, AEW: Fight Forever’ın  lansman sırasında Game Pass’te bulunacağını iddia eden son haberleri yalanladı .

Şirket, Twitter’da yaptığı resmi bir açıklamada, “İnternet AEW: Fight Forever hakkında uğultu yapıyor ancak @AEWGames, AEW: Fight Forever ile ilgili tüm haber ve bilgilerin resmi kaynağı . Yeni, özel bir AEW: Fight Forever güncellemesi için sıkı durun, 19 Kasım Cumartesi #AEWFullGear sırasında!

“Ayrıca AEW: Fight Forever’ın herhangi bir aylık oyun abonelik hizmetinin bir parçası olmasını beklemediğimizi paylaşmak için iyi bir zaman gibi görünüyor .”

Orijinal hikaye şöyle:

PC ve Xbox Game Pass, yakında çıkacak profesyonel güreş oyunu AEW: Fight Forever’ın lansman sırasında hizmete dahil edilmesini görebilir. Wrestlezone’a göre , kaynaklar THQ Nordic ve Xbox’ın AEW: Fight Forever’ı Game Pass’te yayınlamak için anlaşmaya vardığını söyledi.

Eğer gerçekleşirse, AEW: Fight Forever , Xbox Game Pass’e gelen ilk profesyonel güreş oyunu olacak ve onu 25 milyondan fazla aboneye ulaştıracak.

Ne yayıncı THQ Nordic ne de güreş yanlısı şirket All Elite Wrestling, oyunun Microsoft’un abonelik hizmetine geleceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak yaklaşan izleme başına ödeme etkinliği AEW sırasında bir duyuru görmemiz muhtemel. : Tam donanım.

AEW: Fight Forever henüz resmi bir çıkış tarihine sahip değil, ancak PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’e geleceğini biliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sonic Frontiers – Digital Deluxe Edition Sahipleri Yeni Bir Oyuna Başlamadan Önce DLC'yi Kurmalıdır başlıklı makalemizde nintendo anahtarı, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
AEW: Fight Forever Game Pass’e Gelmiyor, AEW Games Açıklıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!