featured

Assassin’s Creed Red Karakter Çizimi Ortaya Çıktı

service service
TGOXİ

Assassin’s Creed Red adlı oyun için potansiyel bir karakter çizimi ortaya çıkmış gibi görünüyor. Bu çizim, oyunun yazarlarından birinin LinkedIn profilinde bulunuyor. Profilde yer alan çizimde, bir Japon kalesinin önünde duran bir karakter görülmekte ve karakter Assassin’s markalı bir kukuleta giymektedir. Bu görüntü, oyunun varlığını doğrulayan ilk görsel olarak karşımıza çıkıyor.

Ubisoft, geçtiğimiz Eylül ayında Codename Red’in Assassin’s Creed serisinin gelecekteki yol haritasının bir parçası olduğunu açıklamıştı. Red, Assassin’s Creed serisine yeni bir soluk getirecek ve Ubisoft’un “üçüncü dönem” olarak adlandırdığı bir dönemin başlangıcını işaretleyecek. Oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği henüz net değil, ancak Assassin’s Creed hayranları için heyecan verici bir gelişme olarak kabul ediliyor.

Assassin’s Creed Red Karakter Çizimi Oyuncular Tarafından Beğenildi

red

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu Japonya’da geçeceği belirtilen bir tema ile dikkat çekmektedir. Oyuncuların Japon kültürü ve tarihiyle daha fazla etkileşimde bulunacağına dair işaretler, bu çizimle birlikte merak uyandırıyor. Assassin’s Creed serisi, tarihsel dönemler ve coğrafyalara yaptığı yolculuklarla tanınır ve oyun Japonya’nın zengin tarih ve kültürünü oyun dünyasına taşıyacak gibi görünüyor.

Ubisoft’un yeni oyununun ne tür bir hikaye ve oynanış sunacağı henüz kesin olarak bilinmemekle birlikte, Assassin’s Creed serisinin özgün atmosferi ve karakter odaklı hikayeleriyle tanınan bir oyun olduğu göz önüne alındığında, Red’in heyecan verici bir deneyim sunması muhtemel. Oyuncuların bekleyişi sürerken, Assassin’s Creed’in yeni oyunu hakkında gelişmeleri ve açıklamaları merakla beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Omni-Man İlk Bakış Ortaya Çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Assassin’s Creed Red Karakter Çizimi Ortaya Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 30 Ekim 2023, 20:36

    […] ayında bir dizi daha eski oyunun çevrimiçi hizmetlerini kapatma kararı aldı. Bu karar, dört Assassin’s Creed oyununu, Ghost Recon, Splinter Cell ve Trials serilerinden bazılarını etkileyecek. Bu oyunların […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!