16892678172116581715
16892678172116581715

Ataberk Palacıoğlu (AT0M)Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu!

Ataberk Palacıoğlu (AT0M) Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu! Birkaç saat önce, oyun dünyasının Sevilen ismi Ataberk "at0m" Palacıoğlu, Wendigo Games adı altında yeni oyunlarını duyurduğunu ifade etti. Orpheus: Tale of a Lover isimli hızlı tempolu FPS oyununun ilk tanıtım fragmanı da paylaşıldı. Farklı yapısı ve espri unsurlarıyla dikkat çekici olan bu oyunu hep birlikte inceleyelim.

service service
TGOXİ

Ataberk Palacıoğlu (AT0M) Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu!

Ataberk Palacıoğlu (AT0M) Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu!

Birkaç saat önce, oyun dünyasının Sevilen ismi Ataberk “at0m” Palacıoğlu, Wendigo Games adı altında yeni oyunlarını duyurduğunu ifade etti.

Orpheus: Tale of a Lover isimli hızlı tempolu FPS oyununun ilk tanıtım fragmanı da paylaşıldı. Farklı yapısı ve espri unsurlarıyla dikkat çekici olan bu oyunu hep birlikte inceleyelim.

Orpheus: Tale of a Lover tatlı bir fragman ile duyuruldu

Orpheus: Aşık Bir Adam’ın Hikayesi adlı oyun, hiç bitmeyecekmiş gibi görünen tempoda ilerleyen, hikaye temelli ve mizah unsurları bol bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ana karakter Orpheus, güzellik yarışması derecesinde güzel olan eşini bulmak amacıyla başladığı bu macerada, şakalarla dolu bir kötülükle yüzleşecektir. Wendigo Games tarafından geliştirilen ve stüdyonun ilk oyunu olan bu yapıma ait yayımlanan fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Ülkemizde, özellikle YouTube kanalında oyun geliştirme konusunda önemli bilgiler sunan Ataberk Palacıoğlu‘nun da katkıda bulunduğu Wendigo Games tarafından hazırlanan Orpheus: Tale of a Lover adlı oyunun henüz net bir çıkış tarihi bulunmamaktadır. Ayrıca, sistem gereksinimleri de şu an için açıklanmış değil. Elbette bunların hepsi için daha fazla zamana ihtiyaç duyulacak, çünkü oyun yeni tanıtıldı.

Bu heyecanlı ve hızlı tempolu FPS oyununda mitolojik bazı karakterlerle de karşılaşacağımız görülüyor. Örneğin, fragmanda rastladığımız Minotor ve Harpy gibi mitolojik öykülerde geçen figürler oyun içinde kendine yer bulmuş. Hikayenin anlatımındaki esprili unsurlarla beraber, şimdiden oldukça eğlenceli görünen bu oyunu biz de tüm oyuncular gibi dört gözle bekliyoruz.

Ataberk Palacıoğlu Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu!
Orpheus: Tale of a Lover,

Wendigo Games’in kötü şakalarını duymayı dört gözle beklerken, tüm ekip ilk oyunlarını başarıyla duyurduklarından dolayı kutluyoruz ve tam sürümde başarılarının devamını diliyoruz! Türk oyunlarına özel bir önem veren bizler, sizin bu sahnelerde yer almanızdan dolayı çok memnuniyet duymaktayız. Whitelist için TIKLA

2
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Ataberk Palacıoğlu (AT0M)Tarafından Geliştirilen Oyun Orpheus: Tale of a Lover, Duyruldu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!