featured

Call of Duty 2023’te “Bir Sonraki Tam Premium Sürümü” Alacak – Activision

service service
TGOXİ

Activision, 2022 mali yılı üçüncü çeyreği mali sonuçlarında , gelecek yılın “bugüne kadarki en sağlam Call of Duty canlı operasyonlarına” sahip olacağını açıkladı. Bu, geliştirilmekte olan yepyeni bir oyun anlamına gelen “gişe rekorları kıran yıllık serideki bir sonraki tam premium sürümü” içeriyor.

Ancak Bloomberg’den Twitter’daki Jason Schreier’e göre bu, “ Modern Warfare 2’nin devamı . Tam premium sürüm olarak adlandırılıyor çünkü muhtemelen yeni tek ve çok oyunculu içerikle 70 dolarlık bir oyun olarak pazarlayacaklar ve satacaklar. Ama daha çok MW2.”

Activision’ın gelecek yıl Call of Duty planları hakkında söylentiler var . Bloomberg’den Jason Schreier, Treyarch’ın bir sonraki girişinin dahili olarak 2024’e ertelendiğini bildirdi . Yayıncı daha sonra 2023’te premium ücretli içeriği doğruladı ve sızıntı yapan The Ghost of Hope bunun Call of Duty: Modern Warfare 2 için bir harita paketi olacağını bildirdi .

Call of Duty: Modern Warfare 2’den (2009) yeniden düzenlenmiş haritaların yanı sıra Treyarch, Sledgehammer Games ve Infinity Ward tarafından geliştirilen oyunlardan haritalara da sahip olacaktı. Daha sonra kampanya DLC’sinin de çalışmalarda olduğunu ve pakete dahil olduğunu iddia edeceklerdi.

Schreier, takip eden bir tweette, Treyarch’ın bir sonraki oyununun 2024’te çıkacağını “süper netleştirdi”. Modern Warfare 2’nin “premium” ücretli genişletmesi Sledgehammer Games tarafından geliştirildi ve “çok fazla içeriğe sahip olması gerekiyordu! Belki de bu yüzden buna ‘tam’ sürüm diyorlar. Ama daha çok MW2 .”

Her zaman olduğu gibi, zaman gösterecek, bu yüzden yeni yılda daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin. Call of Duty: Modern Warfare 2 , Xbox One, PS4, Xbox Series X/S, PS5 ve PC için kullanılabilir. Resmi incelememize buradan göz atın .

Bir önceki yazımız olan Death Stranding ve Death Stranding Director's Cut 10 Milyondan Fazla Oyuncuya Ulaştı başlıklı makalemizde 505 Games, death stranding ve Death Stranding Director's Cut hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty 2023’te “Bir Sonraki Tam Premium Sürümü” Alacak – Activision

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 30 Temmuz 2023, 03:20

    […] yayılan bir kötü amaçlı yazılım saldırısı nedeniyle çevrimdışı duruma getirildi. Activision, bu kötü amaçlı yazılımın yayılmasını önlemek için 2009 sürümünü Steam’de […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!