featured

Callisto Protokolü – Yüksek/Maks ve Ultra Işın İzleme Bilgisayar Gereksinimleri

service service
TGOXİ

KRAFTON ve Strike Distance Studios, Callisto Protokolü için Yüksek/Maks ve Ultra/Ray İzleme PC gereksinimlerini açıkladı. Ne yazık ki ekipler, bu bilgisayar özelliklerinin şu anda hedeflediği çözünürlüğü ve kare hızını paylaşmadı.

Spesifikasyonlara göre, PC oyuncularının Maksimum Ayarlar için bir AMD Radeon RX 6700 XT veya NVIDIA GeForce RTX 2070’e ihtiyacı olacak. Ultra, Maks’tan yüksek olduğundan, Maks Ayarların herhangi bir Işın İzleme efekti olmadığını varsayabiliriz.

Ekipler, Ultra Ayarlar için bir AMD Radeon RX 6900 XT veya NVIDIA GeForce RTX 3080 öneriyor.

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla oyun büyük olasılıkla Ray Tracing Shadows & Reflections’ı destekleyecek . Ayrıca, bu AMD sponsorluğunda bir oyun olduğundan, yalnızca AMD FSR teknolojisini destekleyeceğini varsayabiliriz. Sadece bu da değil, oyun Denuvo kurcalamaya karşı koruma teknolojisini kullanacak .

Callisto Protokolü 2 Aralık’ta yayınlanacak  !

9k=

Bir önceki yazımız olan İşte bazı PS4 oyunlarını çalıştıran Playstation 4 emülatörü, fpPS4 başlıklı makalemizde PLAYSTATİON 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Callisto Protokolü – Yüksek/Maks ve Ultra Işın İzleme Bilgisayar Gereksinimleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!