featured

Diablo 4 Açık Beta Erken Erişim Yayında

Ön sipariş verenler erken erişim elde eder ve 19 Mart'a kadar Prologue ve Act 1'i üç sınıfla oynayabilir.

service service
TGOXİ

Diablo 4_02

Blizzard Entertainment’ın Diablo 4 için açık betası , oyunu ön sipariş edenler için erken yayında. Fractured Peaks’te geçen Prologue ve Act 1 ile 19 Mart’a kadar erişilebilir olacak . Ana Görevlere ek olarak, Yan Görevler, Dünya Etkinlikleri ve belirli zamanlarda savaşmak için ortaya çıkan bir Dünya Patronu vardır.

Erken erişim oyuncuları sadece üç sınıf olarak oynayabilirler – Barbarian, Rogue ve Sorcerer – Druid ve Necromancer gelecek haftaki betada kadroya katılıyor. Maksimum seviye 25’tir, ancak bundan sonra bile keşfetmeye devam edebilirsiniz. Couch co-op , yalnızca bir kişinin beta erişimi olsa bile konsollarda iki oyuncu için desteklenir.

Betaya katılanlar ve belirli kilometre taşlarını tamamlayanlar, tam oyuna taşınan ödüller alabilirler. İlk Kaza Ünvanını kazanmak için bir karakterle Kyovashad’a ulaşın. 20. seviyeye ulaşmak, Early Voyager Unvanını ve Beta Kurt Paketi görünümünü verir.

Diablo 4, 6 Temmuz’da PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkıyor. Elbette Ultimate Edition ile 2 Temmuz’da erken erişim elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan League of Legends Sistem Gereksinimleri Güncellendi: Bu PC'ler İçin Destek Sona Eriyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Diablo 4 Açık Beta Erken Erişim Yayında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!