featured

Electronic Arts, Project CARS’ta “Daha Fazla Geliştirme ve Yatırımı” Durduruyor

service service
TGOXİ

GamesIndustry.biz’e göre Electronic Arts , Slightly Mad Studios’un yarış simülasyonu serisi Project CARS’ı bırakıyor. Projesct Cars 4 geliştirilme aşamasında olmasına rağmen yayıncı, seri için “daha fazla geliştirme ve yatırımı” durdurduğunu doğruladı.

Karar, Codemasters’ı satın aldıktan ve serinin durumunu değerlendirdikten sonra alındı. Başarılı olmasının veya EA’nın yarış oyunları portföyünün geri kalanına uymasının “olası” olmadığı bildirildi. Bu nedenle, dizi üzerinde çalışan çalışanlar, mümkün olan her yerde “uygun” rollere geçecektir.

Bir Electronic Arts sözcüsü, “Bugün, dahili olarak yarış portföyümüzde bir güncelleme duyurduk. Bir sonraki Project CARS başlığını ve uzun vadeli büyüme potansiyelini değerlendirdikten sonra, franchise’a daha fazla geliştirme ve yatırımı durdurmaya karar verdik.

“Bunun gibi kararlar çok zor, ancak hayranların seveceği deneyimler yaratmak için en güçlü fırsata sahip olduğumuza inandığımız alanlara odaklanmamıza öncelik vermemize izin veriyor. Özellikle lisanslı IP ve açık dünya deneyimleri olmak üzere yarış portföyümüzdeki güçlü yönlerimize odaklanıyor ve küresel toplulukları meşgul edecek uzun vadeli canlı hizmetlerle daha sosyal olarak yönetilmek üzere franchise’larımızı genişletiyoruz.

“Oyunlar, spor ve yarış eğlencesinin kalbinde yer alıyor ve değişen hayran beklentileriyle, oyunlarımızı saf oyunun ötesinde geliştirme ihtiyacının farkındayız, hayranlara aynı zamanda arkadaşlarıyla izlemesi, oluşturması ve bağlantı kurması için deneyimler sunuyoruz.

“Bu karardan etkilenen herkesle birlikte çalışarak, onları EA Sports ve yarış portföyümüzde ve EA’nın diğer bölümlerinde, mümkün olan her yerde uygun rollere yerleştiriyoruz. Şimdi önceliğimiz, bu geçiş sürecinde halkımıza mümkün olduğunca fazla destek sağlamak.”

Electronic Arts kapsamında iptal edilen uzun projeler listesine katılarak Project CARS 4’ün gün ışığına çıkması pek olası değil, ancak sabırsızlıkla beklenecek başka yarış oyunları da var. Criterion Games, Xbox Series X/S, PS5 ve PC için 2 Aralık’ta Need for Speed Unbound’u piyasaya sürüyor. Codemasters’ın ayrıca F1 23’e sonraki WRC oyununa sahip olduğu ve 2027’ye kadar yıllık sürümlerinin planlandığı bildiriliyor. Bu arada daha fazla ayrıntı ve güncelleme için bizi takip etmeye devam edins’e ve geliştirilmekte olan bir  sahip olduğu ve 2027’ye kadar yıllık sürümlerinin planlandığı bildiriliyor. Bu arada daha fazla ayrıntı ve güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Grand Theft Auto 5, 170 Milyon Adet Satıldı, Red Dead Redemption 2 46 Milyon Adeti Geçti başlıklı makalemizde Grand Theft Auto 5, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Electronic Arts, Project CARS’ta “Daha Fazla Geliştirme ve Yatırımı” Durduruyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 9 Ağustos 2023, 19:32

    […] dünyasının devi Electronic Arts (EA), Crysis 3, Dante’s Inferno ve Dead Space 2 gibi üç önemli oyunun sunucularını […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!