featured

Epic Games 24 Aralık’ta Hangi Oyunu verecek?

service service
TGOXİ

Epic Games’in her gün verdiği ücretsiz oyunların yılbaşı hediye paketinde detaylar bulunmaktadır ve aslında Epic Games, oyunları önceden tahmin etmenizi sağlamaktadır.

EPIC GAMES 24 ARALIK ÜCRETSİZ OYUNU

Epic Games’in 24 Aralık ücretsiz oyunu kapağında kaslı bir insan figürü bulunmaktadır. Bir sonraki oyunun herhangi bir Fallout oyunu olması mümkündür.

  • Epic Games 24 Aralık ücretsiz oyunu
  • Epic Games Gizemli Oyun
    • Metro Last Light

    Daha önce ücretsiz olarak dağıtılan ve 31 TL değerinde olan Metro: Last Light Redux ücretsiz oldu. Benzersiz ve yeni bir Epic Games gizemli oyun bekleyenler bir kez daha hayal kırıklığına uğrasa da, efsanevi FPS üçlemesinin ikinci oyununu daha önce alamayanlar için fena bir haber değil çünkü bu yapım, oynayabileceğiniz en kaliteli hikayeli FPS oyunlarından birisi.

    Bugün verilen Epic Games gizemli oyunu veya diğer oyunları talep etmek için “iki aşamalı kimlik doğrulama” işlevini aktif hale getirmeniz gerektiğinin altını çizelim. Bunu yapmazsanız, oyunları talep edemezsiniz. Ücretsiz oyunları bir kez talep edince, sonsuza kadar sizin olacak. Bugünün oyunlarını almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Final Fantasy 16 – Temel İngilizce Oyuncular Açıklandı başlıklı makalemizde final fantasy 16, ps5 ve Square Enix hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Epic Games 24 Aralık’ta Hangi Oyunu verecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!