far cry
far cry

Far Cry Serisinin Başına Drew Holmes Geldi

service service
TGOXİ

Ubisoft’un deneyimli yazarı ve anlatı tasarımcısı Drew Holmes, Far Cry serisinin başına getirildi. Daha önce serinin için anlatı lideri olarak görev yapan Holmes, LinkedIn sayfasında yaptığı paylaşımda Far Cry için IP direktörlüğüne terfi ettiğini duyurdu.

Holmes, daha önce 2019 yılında 2018’de Far Cry 5’in hikaye lideri olarak görev almıştı. Ayrıca Irrational Games’in BioShock Infinite oyununun baş yazarı olarak ve Volition’da ilk üç Saints Row oyununda çalışarak deneyim kazanmıştı.

Far Cry Serisi Yeni Oyunlarla Gelebilir

far cry

Ubisoft’un, başarılı serisinin yeni oyunları üzerinde çalıştığına dair basında çıkan haberlere göre bağımsız bir çok oyunculu oyun geliştirdiği belirtiliyor. Serinin yedinci oyununun Ubisoft‘un Snowdrop motoruyla geliştirildiği ve Alaska’nın vahşi doğasında geçen, çıkarma tabanlı bir nişancı oyunu olduğu söyleniyor. Aynı şekilde, bağımsız çok oyunculu oyunun da yine 2025 sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu gelişmeler, Ubisoft’un seriye yeni bir enerji ve yönetim getirmek amacıyla atılan adımlar olarak görülüyor. Serinin daha önceki patronu Dan Hay, uzun yıllar serinin yönetimini üstlendikten sonra 2021 yılında Ubisoft’dan ayrıldı. Şimdi ise Blizzard’ın yeni bir hayatta kalma oyununun yöneticiliğini üstleniyor.

Bir önceki yazımız olan FIFA 23 İlk Başörtülü Oyuncuyu Tanıttı başlıklı makalemizde fifa 23 hakkında bilgiler verilmektedir.

3
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Far Cry Serisinin Başına Drew Holmes Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!