featured

Final Fantasy 7 Remake Intergrade için İlk Çıplak Mod

service service
TGOXİ

Ve zamanı geldi. Mod yapımcısı ‘azurebr’, Final Fantasy 7 Remake Intergrade için ilk çıplak modu yayınladı. Bu mod, şeffaf bir elbisenin yanı sıra Tifa için yüksek çokgen bir model sunar. Ancak bu modu kullanmak için Tifa’nın Purple Dress kıyafetine ihtiyacınız olacak.

Daha fazla ayrıntıya girersek, bu mod iki bölümden oluşur: yeni dokular için bir .pak dosyası ve ağ değişiklikleri için bir 3DMigoto modu. Oyuncular her ikisini de kendi konumlarına kurmak zorunda kalacaklar. Normal haritanın bazı iskelet ağırlıkları ve bölümleri mükemmel değildir ve eserler gösterecektir. Bu nedenle, mod yapımcısı tam kıyafet versiyonunun kullanılmasını önerir. Çeşitli dosyalarda gerekli tüm ağ verileriyle birlikte 3DMigoto formatına dışa aktarmaya hazır ağlara sahip bir Blender dosyası da sağlanır.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, FF7R için ne yazık ki berbat görünen birkaç çıplak mod gördük. Bunları paylaşmamamızın nedeni de buydu. Kısacası, bu, Final Fantasy 7 Remake’in bok gibi görünmeyen ilk çıplak modudur.

Modu buradan indirebilirsiniz . Aşağıda, bu modu çalışırken gösteren bir video da bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Resmi PC Sistem Gereksinimleri-turkishgames.net başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve INFINITY WARD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Final Fantasy 7 Remake Intergrade için İlk Çıplak Mod

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!