featured

Forza Horizon 5, 8 Kasım’da Nvidia DLSS, AMD FSR 2 ve Ray Tracing Desteği Alıyor

service service
TGOXİ

Playground Games Forza Horizon 5 , 8 Kasım’da PC için Nvidia DLSS Süper Çözünürlük ve AMD Fidelity FX Süper Çözünürlük 2 desteği ekleyen oldukça önemli bir yeni güncelleme alıyor. DirectX Raytracing, Ultra ve Extreme ön ayarlarıyla birlikte ekleniyor.

FidelityFX Süper Çözünürlük 2, Performans Modunda 1080p çerçeve arabelleğinden 4K işlenmiş bir görüntü sağlayabilir ve AMD, Nvidia ve Intel GPU’lar için kullanılabilir. DLSS Süper Çözünürlük, Nvidia RTX kartlarına özeldir ve aynı işlevi yerine getirir, ancak daha yüksek çözünürlüklerde kare hızlarını da artırır. Doğal çözünürlüklü bir görüntü ayrıca DLAA’nın yüksek kaliteli kenar yumuşatma özelliğinden yararlanır.

Işın izleme için, ForzaVista ve Serbest+Yarışlarda tam çözünürlüklü yansımaları işlerken Extreme ayarı en iyisidir. Fotoğraf Modu ayrıca tam çözünürlüklü yansımaları içerir ancak buna AI arabaları da dahildir. Daha fazla ayrıntı ve ışın izleme için İdeal Özellikler için aşağıdaki resimlere bakın.

Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için mevcut olan Forza Horizon 5 hakkında daha fazla ayrıntı için buradaki incelememize göz atın . Geliştirici ayrıca oyunun ikinci genişlemesinin geliştirilmekte olduğunu ve 2023’ün başlarında daha fazla ayrıntının geleceğini doğruladı.

Forza Horizon 5 - Işın İzleme Ayarları

Forza Horizon 5 - Işın İzleme Bilgisayar Gereksinimleri

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2, 2023'te Oyun Sıralamasında Oluyor başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve INFINITY WARD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Forza Horizon 5, 8 Kasım’da Nvidia DLSS, AMD FSR 2 ve Ray Tracing Desteği Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!