featured

God of War Ragnarok Görünüşe göre 18 GB İlk Gün Güncellemesi Alacak – Söylentiler

service service
TGOXİ

God of War Ragnarok  , Kasım lansman tarihi, yıllarca süren beklentiyi sona erdirmek için yaklaşıyor ve nihayet dokunma mesafesinde. Ve oyun altın değerinde olsa da, SIE Santa Monica Studio, elbette, daha fazla cilalamak ve hataları gidermek için perde arkasında üzerinde çalışmaya devam ediyor ve PlayStation Network’te tespit edilen yakın tarihli bir güncelleme bize bir fikir vermiş olabilir. o.

PSN arka ucuna yapılan güncellemeleri rutin olarak izleyen Twitter sayfası @PlaystationSize, yakın zamanda 1.01 güncellemesinin yakın zamanda  God of War Ragnarok’un  PS4 versiyonu tarafından gönderildiğini ve güncellemenin 18.4 GB ağırlığında olduğunu bildirdi – bu, elbette oyunun önemli bir ilk gün güncellemesi alacak. PS5 sürümü için benzer boyutta bir güncelleme yapılıp yapılmayacağını göreceğiz.

Önceki bir rapor, God of War Ragnarok’un PS4’teki  temel boyutunun 90 GB’ın üzerinde olduğunu öne sürdü , ancak bu güncellemede sıklıkla olduğu gibi, dosyalarının büyük bir kısmının değiştirilmesiyle birlikte, bunun üzerine eklenmesi pek olası değildir. temel paketteki mevcut dosyalar. Tabii ki, SIE Santa Monica, şu andan itibaren oyun için başka bir güncelleme yayınlamayı seçerse, birden fazla ilk gün güncellemesine bakacağız.

God of War Ragnarok  , 9 Kasım’da PS5 ve PS4 için çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Dead Space Remake – 40 Dakikalık Oynanış Görüntüsü 2. ve 3. Bölümleri Gösterir-Turkishgames.net başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
God of War Ragnarok Görünüşe göre 18 GB İlk Gün Güncellemesi Alacak – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!