featured

Half-Life: Enriched duyuruldu, orijinal HL oyunu için grafik revizyonu

service service
TGOXİ

Mod yapımcısı Hezus, Half-Life: Enriched adlı orijinal Half-Life oyunu için tam bir revizyon modunu duyurdu. Ek olarak, modcu aşağıda bulabileceğiniz bazı ekran görüntülerini paylaştı.

Açıklamasına göre Half-Life: Enriched, tek oyunculu kampanyadaki tüm orijinal Half-Life haritalarını yeniden işlemeyi hedefliyor. Bu mod tüm haritaları yeniden işleyeceğinden, haritaları bir araya getirerek yükleme orta noktalarını azaltacaktır. Bu, yükleme noktalarını çevreleyen birçok sorundan kurtulacaktır. Ek olarak, oyun için yeni olanaklar açabilir.

Half-Life: Enriched, orijinal dokuları geliştirmek için AI yükseltme tekniklerini de kullanacak. Ayrıca, 250’den fazla yeni doku çeşidini paketleyecek.

Oyuncular ayrıca tamamen elden geçirilmiş ışık efektleri bekleyebilirler. Modlayıcıya göre, neredeyse tüm ışıklar artık çok daha gerçekçi doku aydınlatmasına güveniyor ve yumuşak parlama efektlerine sahip.

Son olarak, tüm orijinal modeller, orijinal 1998 stilini korurken, doku çözünürlüğü ve poli sayısı için bir güncelleme alacak.

Half-Life: Enriched’ın ne zaman çıkacağına dair şu anda bir tahmini varış zamanı yok. Ve her zaman olduğu gibi, sizi haberdar edeceğimize emin olabilirsiniz.

Ekran görüntülerinin tadını çıkarın!

Half Life Zenginleştirilmiş ekran görüntüleri-1Half Life Zenginleştirilmiş ekran görüntüleri-2 Half Life Zenginleştirilmiş ekran görüntüleri-3Half Life Zenginleştirilmiş ekran görüntüleri-4

Bir önceki yazımız olan Gotham Knights, Sonic Frontiers ve Valkyrie Elysium Denuvo'yu kullanacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Half-Life: Enriched duyuruldu, orijinal HL oyunu için grafik revizyonu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!