featured

Halo Infinite Aralık Güncellemesi Özel Oyun Güncellemesi

service service
TGOXİ

Geliştirici 343 Industries, Aralık güncellemesinde Halo Infinite’e gelen bazı yenilikleri vurgulayan yeni bir kısa fragman yayınladı . Büyük güncellemenin öne çıkan özelliği, Özel Oyun Tarayıcısının eklenmesi olacak. aşağıdaki fragmana göz atın.

Özel Oyun Tarayıcı, esas olarak Halo Infinite Forge modunun bir uzantısıdır ve oyuncuların Forge aracılığıyla yapılan oyun modlarını çevrimiçi oynamasına olanak tanır. Fragman ayrıca Forge aracılığıyla mod için yapılan bazı seviyeleri vurgular.

Halo Infinite ile ilgili en son haberlerde , çok oyunculu kreatif direktör Tom French 343 Industries’ten ayrıldığını duyurdu . French, “yeni maceralara” doğru yola çıktığını belirterek stüdyodan ayrıldığını Twitter üzerinden duyurdu.

Halo Infinite için son büyük güncelleme , Kasım ayında yayınlanan Kış Güncellemesi idi . Güncelleme, 30 katmanlı yeni bir savaş bileti, oyunun Forge beta sürümü ve çok beklenen kampanya ağı kooperatifi de dahil olmak üzere diğer birçok özelliği ekledi.

Bir önceki yazımız olan Valheim's Mistland Güncellemesi Artık Tüm Oyunculara Açık başlıklı makalemizde coffee stain publishing, Iron Gate AB ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Halo Infinite Aralık Güncellemesi Özel Oyun Güncellemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!