featured

Hogwarts Legacy, dizi oluyor!

service service
TGOXİ

Hogwarts Legacy isimli oyunun diziye dönüştürüleceği henüz resmi olarak doğrulanmamıştır. Ancak, söylentilere göre, oyunun yapımcısı olan Warner Bros. Interactive Entertainment, bir televizyon dizisi yapmak için konsept tasarımı yaptırmıştır. Bu dizi, Harry Potter evreninde geçeceği ve Hogwarts’ta geçen olayları konu alacağı söyleniyor. Henüz kesin bir tarih veya yayın platformu belirtilmemiş olsa da, Potterhead’lerin heyecanla beklediği bir proje olduğu kesin.

HBO Max ve Discovery Plus’ın çatı şirketleri olan WarnerMedia ve Discovery, geçtiğimiz nisan ayında birleşerek Warner Bros. Discovery adını aldılar. Bu birleşme sonrası HBO Max’in Türkiye’ye geliş planları 2024’e kadar askıya alındı. Ancak, diğer platformlar, HBO Max’teki içeriklerin büyük bir kısmının Türkiye yayın haklarını alarak bu içerikleri burada yayınlıyorlar. Bu nedenle, eğer Hogwarts Legacy, 2024 yılından önce HBO tarafından diziye dönüştürülürse, biz de Türkiye’de izleyebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan 15 Eşsiz ve Az Bilinen Film Önerisi - Sıradışı Seçenekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hogwarts Legacy, dizi oluyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!