1685363800522195793
1685363800522195793

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Yakında Açıklanacak – Söylentiler

Milestone'un başarılı Hot Wheels yarış unvanının devamını duyurmak için hazırlandığı iddia edildi.

service service
TGOXİ

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Yakında Açıklanacak – Söylentiler

Hot Wheels Serbest Bırakıldı_10

Yarış oyunları hayranları için ne mutlu ki, direksiyona geçebileceğiniz çok çeşitli teklifler var. Milestone’un  Hot Wheels Unleashed  özellikle 2021’de piyasaya sürüldüğünde hayranların favorisiydi ve daha önce 2 milyondan fazla sattı. bu yıl ve boru hattında bundan daha fazlası olabilir gibi görünüyor.

Tanınmış sızıntı yapan billbil-kun tarafından Dealabs’ta yayınlanan bir rapora göre , İtalyan geliştirici Milestone , yakın gelecekte duyurulacak olan Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged adlı 2021 oyununun devamı üzerinde çalışıyor . Oyunun PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için mevcut olup olmayacağı belirsiz, bu da mevcut nesle özel olma ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor.

Sızıntıya göre oyunun ayrıca bir sezon geçiş kartı ve dört DLC paketi içeren bir Deluxe Sürüm ve iki sezon geçişi ve sekiz DLC paketi içeren bir Ultimate Sürüm ile üç sürümle geleceği iddia ediliyor. İlkini ön sipariş vermek size iki ek DLC paketi kazandırırken, ikincisini ön sipariş vermek dört tane ile birlikte gelir.

Sızıntıda bu duyuru için belirli bir tarih belirtilmemiş olsa da, bir dizi büyük vitrin ve etkinlikle – 8 Haziran’da Summer Game Fest ve 11 Haziran’da Xbox Games Showcase ile – yarış devam filminin geleceği varsayılabilir. Özellikle sürümleri ve ön siparişleriyle ilgili somut ayrıntılar da sızdırılmışsa, açılış çok yakın olabilir.

Hot Wheels Unleashed;  PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcuttur. 

Bir önceki yazımız olan Epic Games 25 Mayıs Gizemli Oyunu Ne? başlıklı makalemizde Epic Games hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Yakında Açıklanacak – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!