featured

Marvel’s Avengers Sonunda Klonlama Laboratuvarını Ekliyor

service service
TGOXİ

Marvel’s Avengers’ın  lansman sonrası desteği, oyuna bir dizi karakterin eklendiğini gördü, ancak yine de, yeni özellikler ve içerik eklemeleri söz konusu olduğunda işler mükemmel olmaktan çok uzaktı. Örneğin, Cloning Lab adlı oyunsonu etkinliği, ilk olarak 2020’de geliştirici Crystal Dynamics tarafından konuşuldu, ancak oyuna hala eklenmedi. Ancak bu yakında değişecek.

Marvel’s Avengers  bugün , Winter Soldier’ı yeni bir oynanabilir karakter olarak ekleyecek, yeni görevler, kozmetikler ve ganimetler getirecek yeni bir güncelleme alıyor. Buna ek olarak, Crystal Dynamics, Klonlama Laboratuvarı’nın da nihayet oyuna ekleneceğini onayladı. Oyun sonu etkinliği, dirilen bir MODOK’a karşı çıkan dört kişilik bir grup görecek. 175 Güç Seviyesi gereksinimiyle (ve seviye sınırı 185’e çıkarılıyor), Crystal Dynamics bunu “yüksek seviyeli” bir aktivite olarak tanımlıyor.

Bu güncellemeden sonra Avengers’ın  gelecekteki bir harikasının ne kadarına  sahip olduğu görülecektir. Yakın tarihli bir rapor, geleceğin oyun için iç karartıcı göründüğünü ve 4.0 Güncellemesine ulaşamayabileceğini iddia etti.

Marvel’s Avengers  PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan CD Projekt, Cyberpunk: Edgerunners Başarısının Ardından Transmedya Projelerinde "Daha Fazlasını Yapmak" İstiyor başlıklı makalemizde CD Projekt, CD Projekt RED ve Cyberpunk hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Marvel’s Avengers Sonunda Klonlama Laboratuvarını Ekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!