featured

Marvel’s Avengers Yakında Kapanıyor, She-Hulk ve Diğer 2023 İçeriği Konserve Edildi [Onaylandı]

service service
TGOXİ

Güncelleme: Crystal Dynamics içeri girdi, Marvel’s Avengers’ın 31 Mart’ta 2.8 güncellemesiyle tamamlanacağını doğruladı. Oyuna yeni içerik eklenmeyecek, tüm kozmetikler ücretsiz olarak sunulacak ve gerçek para Pazar Yeri kapatılacak. O zamana kadar harcanmayan tüm mağaza kredileri oyun içi kaynaklara dönüştürülecek ve aşağıdaki grafikte işlerin nasıl sallanacağı gösterilecek.

WCCFmarvelsavengers34

Marvel’s Avenger’s için resmi destek 30 Eylül 2023’te sona erecek. Oyun bu noktadan sonra hem solo hem de çevrimiçi olarak oynanabilir, ancak başka güncelleme, hatta küçük hata düzeltmeleri bile sunulmayacak.

Orijinal hikaye: Birini dökün Marvel’in Yenilmezleri, canlı servis süper kahraman oyununun yakında kapandığı bildirildiğinden, resmi bir duyurunun önümüzdeki hafta en kısa sürede geleceği söyleniyor. Geçen ay, söylentiler duyduk oyun 2023’te sona erecekti, ancak She-Hulk ve Captain Marvel gibi yeni karakterler de dahil olmak üzere ek içerik, oyun gün batımından önce hala teslim edilecekti. Görünüşe göre planlar değişti.

Miller Ross’a göre, en iyi bilinen Marvel’in Avengers sızıntısı ve orijinal 2023 kapatma söylentilerinin kaynağı, oyunu tamamlama planları hızlandı. Bu, büyük ölçüde, geçen yıl çeşitli ırksal olarak duyarsız tweet’lerin ortaya çıktığı sıcak suda bulunan Avengers baş tasarımcısı Brian Waggoner’ın ayrılmasına bağlı. İlk başta, Crystal Dynamics onu bir kamu sözcüsü olarak çıkardı, ancak şimdi şirketle yollarını ayırdı. Konumu başka biriyle dolu olmayacak ve Avengers dev ekibinin çoğu şimdi yeni Tomb Raider oyunu.

Bu, Marvel’in Avengers için planlanan son bir içerik listesinin asla gelmeyeceği anlamına gelir. Bu, She-Hulk, Captain Marvel, Ironheart ve Shuri, serbest dolaşan “ Devriye Modu, ” ve Avengers’ı Ultron’a karşı çukurlaştıracak bir olay da dahil olmak üzere birkaç yeni karakter içeriyor. Artı tarafta, Crystal Dynamics’in devam etmeden önce birkaç küçük güncelleme sunacağı bildiriliyor, eski kahramanların kontrol edilmesini daha iyi hissettirecek bir traversal güncellemesi ve oyunun ilerlemesini ve para kazanmasını daha cömert hale getirecek değişiklikler dahil. Sonuçta plan, aktif geliştirme sona erdikten sonra Avengers için sunucu satmaya ve tutmaya devam etmektir.

Tabii ki, resmi bir duyuru alana kadar küçük bir tuz tanesi alın, ancak Ross’un Marvel’s Avengers’da malları var ve tasfiye mantıklı. Crystal Dynamics yeni yönetim altında, Embracer Group tarafından satın alındı, ve yeni şeylere devam ediyoruz, bu yüzden belki de kayıpları azaltma zamanı.

Bir önceki yazımız olan Redfall 2 Mayıs'ta Dünya Çapında Yayınlanacak – Söylentiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Marvel’s Avengers Yakında Kapanıyor, She-Hulk ve Diğer 2023 İçeriği Konserve Edildi [Onaylandı]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!