featured

Microsoft, 2023’ün 1. Çeyreği İçin Bir Xbox Etkinliği Planlıyor Olabilir – Söylentiler

service service
TGOXİ

Microsoft, büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratan bir 2022 geçirdi ve yıl, neredeyse hiç büyük yeni birinci taraf Xbox sürümü görmedi. Şirketin son The Game Awards’da gösterecek hiçbir şeyinin olmaması, özellikle Forza Motorsport, Redfall  ve  Starfield  gibilerinin 2023’te çıkacağı gerçeği göz önüne alındığında, yalnızca hayal kırıklığını artırdı .

Bununla birlikte, çok da uzak olmayan bir gelecekte Xbox’tan bir şeyler görebiliriz gibi görünüyor. Gazeteci Jez Corden, Windows Central’da yayınlanan bir makalede , Microsoft’un 2023’ün 1. çeyreğinde önceki X0 etkinliklerine (sonuncusu) benzer nitelikte olacağı iddia edilen bir etkinlik planladığına dair “kesin olmayan” ve “doğrulanamayan” söylentiler duyduğunu iddia ediyor. 2019’daki pandemiden önce gerçekleşti) ve gelecek oyunlarla ilgili yeni duyurular ve güncellemeler içerebilir.

Geçenlerde, Xbox yöneticisi Aaron Greenberg, Microsoft’un The Game Awards’a gelmemesinden duyduğu yaygın hayal kırıklığının ortasında, şirketin “2023 için inanılmaz derecede heyecan verici bir yıl hakkında göstermek ve paylaşmak için çok şey planladığını” ve hayranların bunu yapmak zorunda kalmayacağını söyledi. bu cephede daha fazla ayrıntı almak için çok uzun süre bekleyin ”. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

Forza Motorsport , Redfall  ve  Starfield’ın  şu anda 2023’ün ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlandığı gerçeği göz önüne alındığında  , Microsoft’un önümüzdeki haftalarda ve aylarda üç oyun için de pazarlamayı düzgün bir şekilde başlatmak isteyeceği düşünülebilir. Bu arada, Perfect Dark , Fable ve  Avowed  gibi diğer gelecek Xbox oyunları  da oldukça uzun bir süredir herhangi bir güncelleme görmedi ve hayranlar kesinlikle bir şekilde onlar hakkında daha fazla şey duymayı umacaklar . 

Her iki durumda da, Microsoft’un Xbox’ın yakın geleceği hakkında öyle ya da böyle çok yakında söyleyecek daha çok şeyi olacak gibi görünüyor, bu yüzden tüm güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan The Last of Us Part 1 PC'de 20 Dolar Daha Ucuz başlıklı makalemizde Naughty Dog, pc ve ps5 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Microsoft, 2023’ün 1. Çeyreği İçin Bir Xbox Etkinliği Planlıyor Olabilir – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!