featured

Müjde! Marvel’s Spider-Man 2 PC’ye Geliyor.

Marvel's Spider-Man 2, Playstation platformunda en hızlı satış yakalayan birinci parti oyunlar arasında olup, şimdi PC için hazırlanmaktadır. Insomniac Games'ten yapılan sızıntı sonucu oyunun PC'ye taşınacağı tarih de belirlendi.

service service
TGOXİ

Müjde! Marvel’s Spider-Man 2 PC’ye Geliyor.

Marvel’s Spider-Man 2, Playstation platformunda en hızlı satış yakalayan birinci parti oyunlar arasında olup, şimdi PC için hazırlanmaktadır. Insomniac Games’ten yapılan sızıntı sonucu oyunun PC’ye taşınacağı tarih de belirlendi.

Siber saldırı neticesinde Insomniac’tan 2 milyon dolar fidye isteyen Rhysida, talepleri karşılanmayınca bir dizi veriyi internette yayınladı. Bu veriler arasında yeni Wolverine oyunundan kareler, çalışanlara ait bilgiler ve Insomniac’ın gelecek planlarına dair yaklaşan oyunlar da yer aldı. Şu an için bu verilere ek yeni bilgiler de mevcut.

Elde edilen yeni detaylara göre, Marvel’s Spider-Man 2, toplamda 4,6 milyon dolarlık (ilk oyuna kıyasla iki kat) bir bütçeyle Mart 2024 itibariyle PC platformuna hazır hale gelecek. Sony’nin mevcut uygulamaları göz önünde bulundurulduğunda, muhtemelen 2025 yılında PC oyuncularıyla buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Epic Games'in 6. Bedava Oyunu Belli Oldu: 520 TL değerinde. başlıklı makalemizde Epic Games ve oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Müjde! Marvel’s Spider-Man 2 PC’ye Geliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!