featured

MultiVersus – Marslı Marvin Artık Kullanılabilir

service service
TGOXİ

Player First Games, Looney Tunes’tan Marslı Marvin’in bugünden itibaren MultiVersus kadrosunda yer aldığını duyurdu. Yeni bir tweet, B-23 Bubble Blaster’dan patlayan bir balon, müttefik mermilerin yönünü tersine çevirmek için bir düğme ve düşmanları gökyüzüne göndermek için bir hareket dahil olmak üzere bazı hareketlerini vurguluyor.

Marin, 2. Sezonda kadroya katılan ilk yeni karakter. Eklenecek diğer yeni içerikler arasında Game of Thrones temalı bir harita ve aynı zamanda seri temasının bir remiksi var. Tema, bir maç sırasında olanlara bağlı olarak dinamik olarak farklı bölümlere geçer.

2. Sezon aynı zamanda Kış etkinliğinin gelişini de işaret ediyor. Daha fazla ayrıntı hala beklemede, ancak geliştirici geçen hafta “hemen köşede” olduğunu belirtti. Hayranlar en azından Noel’i kutlamak için yeni karakter varyantları ve görünümler bekleyebilirler. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Steam Sonbahar İndirimi Başladı başlıklı makalemizde pc, Steam ve Valve hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
MultiVersus – Marslı Marvin Artık Kullanılabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!