naughty dog
ND

Naughty Dog Eş Başkanı 25 Yıl Sonra Zirvede Emekli Oldu

service service
TGOXİ

Naughty Dog’un eş başkanı Evan Wells, 25 yıllık çalışmanın ardından emekli olma kararı aldı. Wells’in emeklilik kararıyla birlikte, Neil Druckmann Naughty Dog‘un tek başkanı haline geldi ve The Last of Us serisinin arkasındaki stüdyonun liderliğini devraldı.

Şirketin resmi sitesinde yayınlanan bir mesajda, Wells, 30 yıllık oyun kariyerinden bahsetti ve stüdyoyu “en iyi ellere” bıraktığından dolayı Druckmann’a güveninin tam olduğunu belirtti. Evan Wells’in emekliliği, şirketin liderlik ekibiyle ve özellikle Neil Druckmann ile uzun süren bir tartışmanın sonucunda alındı.

Naughty Dog Tek Bir Başkana Kaldı

Evan Wells, şirkette 1998 yılından beri Crash Team Racing ve Jak and Daxter gibi oyunlar üzerinde çalışıyordu. 2004 yılında, stüdyonun kurucuları Jason Rubin ve Andy Gavin’in ayrılmasının ardından eş başkanlık görevini üstlendi. Neil Druckmann ise 2020 yılında eş başkanlık pozisyonuna terfi etmişti.

Şirket, Wells’in emeklilik sürecine girerken zorlu bir dönemden de geçiyor. The Last of Us televizyon dizisi büyük bir başarı elde etmeye devam ederken serinin çok oyunculu yapımında bazı sorunlar ve gecikmeler yaşandı. Bu gecikmeler emeklilik olayına bağlanıyor. Yapımın mart ayında piyasaya sürülen PC sürümü de karışık incelemelerle karşılandı.

Ancak Naughty Dog, Wells’in ayrılışıyla birlikte PlayStation platformunda hala önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Wells, şirketin yeni zirvelere ulaşacağına ve teknolojik açıdan çıtayı yükseltmeye devam edeceğine olan güvenini dile getirdi.

Neil Druckmann, Evan Wells’in ayrılmasını üzüntüyle karşıladığını belirterek onu övdü ve eşsiz mirasının Naughty Dog’un bir parçası olarak sonsuza kadar devam edeceğini ifade etti. Naughty Dog’un hayranları, stüdyonun yeni dönemdeki başarılarını ve Neil Druckmann liderliğindeki projelerini heyecanla bekleyorlar.

Bir önceki yazımız olan INSTAGRAM THREADS NEDİR? INSTAGRAM THREADS NASIL PROFİL OLUŞTURULUR? başlıklı makalemizde INSTAGRAM THREADS NEDİR? INSTAGRAM THREADS NASIL PROFİL OLUŞTURULUR? hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Naughty Dog Eş Başkanı 25 Yıl Sonra Zirvede Emekli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!