featured

Nioh 2, LEGO Harry Potter Koleksiyonu ve PS Plus Essential ile Kasım’da Ücretsiz Heavenly Bodies – Söylentiler

service service
TGOXİ

Sony, Kasım 2022’de PlayStation Plus Essential’a gelecek ücretsiz oyunları henüz açıklamadı. Ancak tam da bu sırada sızdıran billbil-kun, Dealabs aracılığıyla oyunları açıkladı . Mart 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana 2,5 milyondan fazla dijital satış ve dünya çapında sevkiyatı olan Team Ninja’nın Nioh 2’si önümüzdeki ayın teklifleri arasında yer alıyor.

Bildirildiğine göre PS4 ve PS5 oyuncuları için mevcut olacak, bu da muhtemelen Nioh 2 Remastered – The Complete Edition olmadığı anlamına geliyor . Bu, sızıntı doğruysa 4K/60 FPS modu veya ücretli DLC olmadığı anlamına gelir. Önümüzdeki ay diğer ücretsiz oyunlar arasında PS4’teki LEGO Harry Potter Koleksiyonu yer alıyor. 1-4 ve 5-7 yılları tek bir koleksiyonda, Karakter Paketi ve Büyü Paketi DLC’leri ile toplar .

Üçüncü ve son ücretsiz oyun, oyuncuların bir uzay kozmonotunu kontrol ettiği fizik tabanlı bir uzay oyunu olan PS4 ve PS5’teki Heavenly Bodies’dir. Daha spesifik olarak, elleri ve kolları kontrol ederler ve çeşitli senaryoları itip çekmeleri gerekir. Yerçekimi yok, işleri daha da komik/tehlikeli hale getiriyor.

Billbil-kun sızıntılar konusunda genellikle haklı olsa da, Sony’nin resmi onayı için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2 – Halloween Terror Yeni Fragman Aldı, Yeni Efsanevi Görünümler Tanıtıldı başlıklı makalemizde Blizzard Entertainment, nintendo switch ve Overwatch 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Nioh 2, LEGO Harry Potter Koleksiyonu ve PS Plus Essential ile Kasım’da Ücretsiz Heavenly Bodies – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!