featured

ÖN GÖREV 2089: Borderscape duyuruldu

service service
TGOXİ

ÖN GÖREV 2089: Borderscape  , akıllı telefonlar ve “çoklu platformlar” için geliştiriliyor ve dünya çapında bir sürümü hedefliyor.

FRONT MISSION 2089: Borderscape , birkaç SLG (simülasyon oyunları) geliştiren Çinli geliştirici BlackJack Studio tarafından yapılıyor. 2019’daki Left Alive , ayarı nedeniyle teknik olarak serideki son oyun iken, 2010’daki Front Mission Evolved , ikonik adını taşıyan son oyundu.

FRONT MISSION 2089: Borderscape hakkında çok az bilgi şu anda duyuruda yer alan konsept fragmanından öğrenilebilecekler dışında mevcut. Kesin olarak bilinen şey, oyunun Front Mission serisinde daha önce kullanılmış olan kurgusal Huffman Island’da geçtiğidir.

İşte oyunun özeti:

ÖN GÖREV 2089: Sınır Manzarası

Front Mission, Square Enix tarafından üretilen ve yayınlanan fütüristik bir distopik savaş temalı oyun serisidir. Bu dünyada toplum, çeşitli ülkelerden oluşan büyük bir federasyon tarafından gizlice kukla edilmekte ve sürekli bölgesel çatışmalar yıkıcı norm haline gelmektedir. İnsansı silahlar ve pilotlarıyla ilgili hikayeler, kan ve gözyaşıyla iç içe savaşlarda ortaya çıkacak.

Square Enix tarafından denetlenen ve BlackJack Studio tarafından geliştirilen “Front Mission: Borderscape”, Square Enix’in efsanevi “Front Mission” serisi dünyasında geçen yepyeni bir projedir.

Bu yeni girişin vizyonu, Front Mission: Borderscape, İkinci Huffman Savaşı’nın arifesine ve artan gizli bölgesel çatışmaya odaklanıyor. Savaş sisi altında güçsüzlerin gelişim sürecini tasvir eden oyuncular, çaresizlik anlayışlarını kullanarak kaçınılmaz bir trajediye giden yolları keşfetmek için bu dünyanın evrimine birlikte tanık olacaklar. Front Mission: Borderscape, Langrisser Mobile’ın başarılı geliştiricileri BlackJack Studio tarafından baş-yapımcı olarak üretilmiştir. Oyun, mobil de dahil olmak üzere birden fazla platformda dünya çapında piyasaya sürülecek.

Hem reklamlar hem de fragman bir kadın kahramanı işaret ediyor, ancak somut bir şey belirtilmedi. Son olarak, oyunun web sitesi , bir Wanzer mech’in farklı kısımlarını müziğe incelemeye izin veren etkileşimlidir.

Fragmanda Square Enix Bölüm Direktörü Kouichirou Sakamoto ve GCRAFT Inc. başkanı Toshio Tsuchida ile bir röportaj yer alıyor. Bir oyun tarzı açıklanmamasına rağmen, Tsuchida’nın Blackjack Studios’un SLG yapma geçmişine ek olarak Front Mission 1’den 5’e kadar üzerinde çalıştığı gerçeği, Evolved’in saptığı Strateji RPG kökenlerine geri dönüşü önerebilir .

FRONT MISSION 2089: Borderscape için konsept videosu : https://youtu.be/UAHYbCXDccQ

Bir önceki yazımız olan Skate 4 Pre-Alpha Oynanış Videosu İnternete Sızdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
ÖN GÖREV 2089: Borderscape duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!