featured

Palworld yalnızca 8 saatte bir milyon kopya sattı [GÜNCELLEME: 24 saatte 2 milyon]

Pocketpair , “Silahlı Pokémon” oyunu Palworld'ü Steam'de Erken Erişim'de yayınladı . Ve sadece 8 saat içinde oyun bir milyonun üzerinde kopya sattı.

service service
TGOXİ

Palworld yalnızca 8 saatte bir milyon kopya sattı [GÜNCELLEME: 24 saatte 2 milyon]

Pocketpair , “Silahlı Pokémon” oyunu Palworld’ü Steam’de Erken Erişim’de yayınladı . Ve sadece 8 saat içinde oyun bir milyonun üzerinde kopya sattı.

Palworld, gizemli yaratıklar “Pal” ile yavaş bir hayat yaşamak veya kendinizi kaçak avcılarla ölüm kalım savaşlarına atmak hakkında bir oyundur. Oyuncular Pal’lerin savaşmasını, üremesini, çiftçiliğe yardım etmesini veya fabrikalarda çalışmasını sağlayabilir. Ayrıca onları satabiliyor, hatta yemek için kesebiliyorlar. Temel olarak bunu silahlı Pokemon olarak düşünün.

Geliştiricilerin belirttiği gibi oyunun canavar yakalama, savaşlar, keşif, inşa etme ve işçilik gibi temel sistemleri zaten tamamlandı. Erken Erişim sürümünde ayrıca 100’den fazla canavar, geniş bir açık dünya, 350’den fazla öğe ve 70’den fazla bina türü bulunacak.

Gördüğüm kadarıyla Palworld’de bir kampanya modu yok. Oyun, kasa oluşturmaya, işçiliğe ve arkadaşlarınızı yetiştirmeye odaklanıyor. Bu yüzden Pokemon’a hikaye odaklı bir alternatif beklemeyin. Palworld bu değil.

Oyunu çalıştırmak için PC oyuncularının 16 GB RAM’e sahip Intel i5-3570K 3,4 GHz’e ve NVIDIA GeForce GTX 1050’ye ihtiyacı olacak. Pocketpair, NVIDIA GeForce RTX 2070 ile Intel i9-9900K 3,6 GHz kullanılmasını öneriyor. Oyun ayrıca 40 GB’a ihtiyaç duyacak boş disk alanı. Ayrıca çevrimdışı mod sunmayacak.

PC’de büyük bir Pokemon kitlesinin bulunduğunu sizlere söylüyorduk. Ve Palworld’ün başarısı bunun kanıtıdır. Şimdi Nintendo’nun PC’de resmi bir Pokemon oyunu yayınlaması durumunda ne olacağını hayal edin.

Bu Pocketpair için harika bir haber olsa da Palworld oynamayacağım. Sonuçta ben daha çok SP oyuncusuyum. Yine de Pocketpair burada büyük bir fırsat yakaladı ve bu kumar meyvesini verdi. Bu yüzden takıma şeref veriyorum.

Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

Palworld | Erken Erişim Yayın Tarihi Duyuru Fragmanı | Cep çifti

GÜNCELLEME:

Pocketpair az önce oyunun 24 saat içinde 2 milyon kopya sattığını tweetledi. Bu tür oyunlar için çok büyük bir PC pazarının olduğunu söylemiştim.

Bir önceki yazımız olan London 2012 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Palworld yalnızca 8 saatte bir milyon kopya sattı [GÜNCELLEME: 24 saatte 2 milyon]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!