featured

PlayStation 5 İçin Büyük Bir Sistem Güncellemesi Başlatıldı

service service
TGOXİ

Sony, PlayStation 5 için büyük bir sistem güncellemesi başlattı ve bu güncelleme bir dizi yeni özelliği beraberinde getiriyor. Bu güncelleme, Dolby Atmos HDMI cihazları için destek ekleyerek ses deneyimini geliştiriyor. Artık PS5, 3D Ses kanallarını (havai kanallar dahil) Atmos hoparlörlere aktararak 3D Ses özelliğini Atmos cihazlarına taşıyabiliyor.

Ayrıca, PlayStation 4 için yeni bir sistem yazılımı güncellemesi de yayınlandı. Bu güncelleme, mesajlaşma iyileştirmeleri ve PS App kullanarak şifresiz oturum açma özelliği gibi özellikler içeriyor. Aynı zamanda ikinci bir kontrol cihazını tek bir hesaba ‘yardımcı kontrol cihazı’ olarak atama yeteneği ve PS5 sistem menüsünde gezinirken dokunsal geri bildirimi açma yeteneği gibi yeni erişilebilirlik özellikleri sunuyor.

PlayStation 5 Yeni Güncellemesi Kullanıcıları Sevindirdi

PlayStation 5

Bu güncelleme ayrıca PlayStation Remote Play’in Android TV OS 12 çalıştıran cihazları desteklemesini sağlıyor, bu da oyuncuların oyunları farklı cihazlarda oynama esnekliği sağlıyor. ABD ve İngiltere’de ek sesli komutlar da sunuluyor ve PlayStation Uygulaması’na yönelik geliştirmelerin bu ayın sonlarında geleceği belirtiliyor.

Bu yeni güncelleme, PlayStation deneyimini daha da geliştirerek oyunculara daha fazla seçenek sunuyor. Sony, PlayStation platformunu sürekli olarak iyileştirmeye devam ediyor ve kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alarak yeni özellikler ekliyor.

Bir önceki yazımız olan Linux İşletim Sistemlerinin Atası Debian 30 Yaşına Girdi başlıklı makalemizde debian hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
PlayStation 5 İçin Büyük Bir Sistem Güncellemesi Başlatıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!