featured

PlayStation VR2’nin Kılavuzu Çevrimiçi Olarak Sızmış Görünüyor-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

PlayStation VR2’nin bundan birkaç ay sonra piyasaya sürülmesiyle birlikte, yeni nesil VR kulaklığının sunacaklarına dair yeni ayrıntıların ve genişletilmiş görünümlerin çok da uzak olmayan bir gelecekte kullanıma sunulması bekleniyor. Ancak bundan önce, yeterince merak uyandırıcı bir şekilde, resmi el kitabının çevrimiçi yolunu bulmuş gibi görünüyor.

Elbette, kılavuz yeni ve yakında çıkacak herhangi bir donanım için en heyecan verici şey değil – sonuçta, satın almanın her zaman tamamen görmezden geldiğiniz kısmı. Ancak ilginç bir şekilde, @SadlyItsBradley tarafından Twitter’da belirtildiği gibi, Sony geliştirme sırasında kulaklığın ağırlığını önemli ölçüde azaltmış gibi görünüyor. PSVR2’nin devkit’i 630g ağırlığındayken, kulaklığın son versiyonu 560g ağırlığındadır (bu arada, orijinal PSVR’den 40 gram daha hafiftir).

Bu arada, sızdırılan kılavuza göre, yeni Sense denetleyicisi 162 gam ağırlığında.

Bu yılın başlarında Sony, PlayStation VR2’nin 2023’ün başlarında piyasaya çıkacağını doğrulamıştı . Son raporlar, şirketin Mart 2023’e kadar 2 milyon adet kulaklık üretmeyi hedeflediğini iddia etti. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun .

Bir önceki yazımız olan Silent Hill Duyuruları Resmen 19 Ekim'de Belirlendi-Turkishgames.net başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
PlayStation VR2’nin Kılavuzu Çevrimiçi Olarak Sızmış Görünüyor-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!