featured

Sea of ​​Thieves, Herald of the Flame Adventure’ı Başlatıyor, 27 Ekim’e Kadar Satışta-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

En yeni Sea of ​​Thieves macerası The Herald of the Flame çıktı. Macera, tüm Sea of ​​Thieves oyuncuları için ücretsiz ve 27 Ekim’e kadar mevcut olacak.

The Herald of the Flame’in hikayesi, Captain Flameheart’ın olası yeniden doğuşu etrafında dönüyor. Sea of ​​Thieves efsanesine göre , Stitcher Jim muhtemelen Herald unvanına sahip ve oyuncuların onu nasıl bulacaklarını bulması gerekecek.

Duyuruya göre The Herald of the Flame destansı bir çatışmayla sonuçlanacak. Flameheart’ın ölümsüz güçleri, şüphesiz Korsan Lordları ve Kadimlere karşı savaş görecek.

Sea of ​​Thieves şu anda yedinci sezonunun ortasında , bu da oyunculara kendi gemilerini satın alma yeteneğini getirdi. Oyuncular her boyutta gemi satın alabilir, gemilerini özelleştirebilir ve hatta yeniden adlandırabilirler.

Belirli büyüklükte bir gemiyi Legendary statüsüne getiren oyuncular, aynı boyutta başka bir gemi satın alabilirler.

Bir önceki yazımız olan PS Plus Ekstra ve Premium Katalog, GTA Vice City, Assassin's Creed Odyssey, Dragon Quest 11 ve Daha Fazlasını Ekliyor-Turkishgames.net başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sea of ​​Thieves, Herald of the Flame Adventure’ı Başlatıyor, 27 Ekim’e Kadar Satışta-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!