featured

Sonic Frontiers, Monster Hunter Collaboration DLC’sini 15 Kasım’da Alacak

service service
TGOXİ

Sonic the Hedgehog , Monster Hunter Rise ile ikincisinde bulunan ücretsiz kozmetikler şeklinde zaten bağlandı . Sega, Sonic Frontiers için ücretsiz Monster Hunter işbirliği DLC’sini duyururken, şimdi sıra Capcom’da . DLC paketi, açık dünya oyununun dünya çapında lansmanından tam bir hafta sonra, 15 Kasım’da yayınlanacak.

Oyuncular, Barbekü Spit’e ek olarak Rathalos Armor ve Felyne Rathalos Armor’ı dört gözle bekleyebilirler. Bir et ızgara mini oyunu dahildir ve doğru şekilde yapılırsa Sonic için bir güçlenme sağlayabilir. Zırh muhtemelen kozmetiktir ve oyun içi herhangi bir somut fayda sağlamıyor, ancak oldukça havalı görünüyor.

Sonic Frontiers , Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için 8 Kasım’da çıkıyor . Ön sipariş verenler, Maceracının Hazine Kutusunu ücretsiz olarak alırlar. Erken bir avantaj sağlamak için başlangıçtan itibaren Beceri Puanları, Kırmızı Güç Tohumları ve Mavi Savunma Tohumları içerir.

Sonic Frontiers - Monster Hunter_03

Sonic Frontiers - Monster Hunter_04

Sonic Frontiers - Canavar Avcısı

Ses Sınırları - Canavar Avcısı_02

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2 Bastion'u Devre Dışı Bırakıyor, Torbjörn Blizzard Olarak Büyük Hataları Düzeltmeye Çalışıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sonic Frontiers, Monster Hunter Collaboration DLC’sini 15 Kasım’da Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!