featured

Sons of the Forest 23 Şubat’ta Erken Erişimde Çıkıyor

service service
TGOXİ

Endnight Games’in Sons of the Forest birkaç gecikme yaşadı ve nihayet 23 Şubat’ta PC’de yayınlanacak. Ancak geliştirici bir değişikliği duyurdu – hayatta kalma korku sanal alanı şimdi Steam’de erken erişime açılıyor.

“Şimdiye kadar yaptığımız en büyük, en karmaşık oyun” haline geldiği için daha fazla öğe, yeni mekanik, oyun dengesi vb. eklemek istiyor. Başka bir gecikme yerine Endnight, topluluğu geliştirme sürecine dahil ediyor. The Forest ayrıca 2014’te tam olarak piyasaya sürülmeden önce Steam Erken Erişim’den geçti ve geliştirici bunu “müthiş topluluğa ve oyuncuların bizimle paylaştığı öneriler, geri bildirimler ve hata raporlarına” bağladı.

Genel olarak, bu kötü bir değişiklik değil, ancak erken erişimin ne kadar süreceğini zaman gösterecek. Ormanın Oğulları şu anda yalnızca PC için yayınlanıyor ve AI Companions , yenilenen bina , dinamik sezonlar vb. gibi birkaç yeni mekanik sunuyor . Ayrıca önceki oyundan dört kat daha büyük bir adada geçen yepyeni bir hikayeye sahiptir.

Bir önceki yazımız olan The Last of Us 2. Sezonuna HBO Tarafından Resmi Olarak Onaylandı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sons of the Forest 23 Şubat’ta Erken Erişimde Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!