featured

Sony PlayStation Plus fiyatlarını %35’e Kadar Arttırmayı Savunuyor!

service service
TGOXİ

Sony, geçen ay PlayStation Plus fiyatlarını %35’e kadar tazminatın ödeneklendirilmesine çalıştı. Hareket, hizmetin Essential, Extra ve Premium katmanları için 12 aylık büyüme planlarının maliyetinin, seçilen üyelik planına bağlı olarak 20-40$ / 10-20£ / 12-32€ kadar arttığını görmüştü. Bu zamlar ülkemizede yansımıştı.

Sony Interactive Entertainment’ın başkan yardımcısı ve küresel pazarlama başkanı Eric Lempel’den, Barron’s (Resetera aracılığıyla) ile yapılan bir röportajda fiyat artışlarını açıklama istendi.“PlayStation Plus’ı mükemmel hale getirmek istiyoruz” dedi ve ekledi “Geçen yıl yeniden başlatmamız ve kademeli sistemi tanıtmamızla birlikte birçok tuketim PlayStation 5’in çok fazla değer taşıdığını fark etti.

Playstation Plus Aboneleri Tepkili

Playstation Plus

Microsoft ayrıca rakip teklif hizmetleri Game Pass’in fiyatlarını da Temmuz ayında artırdı, ancak serilerin çoğalması küçüktü.

Game Pass konsol aboneliğinin aylık fiyatı 9,99 $’dan 10,99 $’a (7,99 £ – 8,99 £ / 9,99 € – 10,99 €) yükselirken, Xbox Game Pass Ultimate fiyatı aylık 14,99 $’dan 16,99 $’a (10,99 £ – 12,99 £/€) yükseldi. 12,99 ila 14,99 €). Bildiğiniz üzere bu artış ülkemiz abonelerinede epey yansımıştı ve tepki görmüştü.

Lempel’e Game Pass ve Microsoft’un, Sony’nin PlayStation Plus’ta yaptığı birinci taraf oyunları piyasaya sürüldüğünde hizmete ekleme stratejisinin mevcut olduğu soruldu.

Bu, oyun türü ve oyunların kalitesi açısından hizmette ne elde edilen kaynaklara bağlıdır” dedi.ve ekledi. “Rakiplerin ne yaptığı hakkında yorum yapamam. Ancak bizimle, PlayStation Plus’ın diğer özellikleri ve seçenekleri yanı sıra harika bir oyun kataloğu da önerilerimizi düşünüyoruz.”

Ayrıca, ne yapmak istediğinize bağlı olarak, istediğiniz kadar çok veya az çalıştırabileceğiniz kurabileceğiniz üç seçenek seçeneği sunuyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.

Lempel ayrıca Barron’dan Sony’nin bu tatilde konsol satışları açısından tarihimizdeki en güçlü sezonlardan birini beklediğini de söyledi.

Bir önceki yazımız olan Epic Games'in İşçilerinin %16'sını İşten Çıkarabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sony PlayStation Plus fiyatlarını %35’e Kadar Arttırmayı Savunuyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 Kasım 2023, 18:12

    […] kaygı verici olan bir başka konu, Şirketin çalışan hisse sahipleriyle ilgili. Sony‘nin satın alımı sırasında, çalışanların çoğunluğunun sahip olduğu hisseleri […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!