featured

Sony’nin Yeni Stüdyosu ve Naughty Dog, “Sevgili Bir Seride Heyecan Verici Yeni Bir Projeyi” Birlikte Geliştiriyor

service service
TGOXİ

Yakın zamanda yapılan iş listeleri, Sony’nin San Diego’da yeni bir birinci taraf AAA geliştirme stüdyosu kurduğunu ve çabaların ortaklaşa yürüttüğü PlayStation Studios Görsel Sanatlar – animasyon, sinematik, hareket yakalama ve daha pek çok konuda uzmanlaşmış bir grup olduğunu ortaya çıkardı. Bir dizi büyük birinci taraf PlayStation oyunu ve Naughty Dog için geliştirme desteği. Stüdyo resmi olarak açıklanmasa da, üzerinde çalışılabileceğine dair daha fazla ayrıntı ortaya çıktı.

VGC tarafından tespit edildiği gibi , Game Design Intern pozisyonu için bir başka yeni iş ilanı , stüdyoyu “San Diego merkezli yeni bir PlayStation stüdyosu” olarak tanımlıyor. İlginç bir şekilde, liste aynı zamanda stüdyonun “sevgili bir seride Naughty Dog ile birlikte heyecan verici yeni bir proje geliştirdiğini” doğruluyor.

Tabii ki, projeyle ilgili belirli ayrıntılar bilinmiyor, ancak söz konusu projenin yeni bir ana hat  Uncharted  oyunu olduğuna dair yoğun spekülasyonlar var. Seri, 2016 ve 2017’de  Uncharted 4  ve  Uncharted: The Lost Legacy’den  (  PS5 ve PC için Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın  yeniden düzenlenmiş sürümü hariç ) beri uykudaydı.

İlginç bir şekilde, bu yılın başlarında Naughty Dog, yeni Uncharted  oyunları için “gelecekteki takımları inşa ettiğini”  doğruladı – ve bu da bununla çok uyumlu görünüyor. Somut ayrıntıların ne kadar zaman alacağını göreceğiz, ancak yeni güncellemeleri takip edeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Darkwood Artık PS5'te Çıktı, DualSense Özelliklerini Kullanıyor başlıklı makalemizde Acid Wizard Studios, Crunching Koalas ve Darkwood hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sony’nin Yeni Stüdyosu ve Naughty Dog, “Sevgili Bir Seride Heyecan Verici Yeni Bir Projeyi” Birlikte Geliştiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!