(537) Imagine Dragons Children of the Sky (a Starfield song) (Official Lyric Video) 00 03 24

Imagine Dragons Starfield İçin Resmi Bir Şarkı Kaydetti

service service
TGOXİ

Imagine Dragons, uzun süredir beklenen Starfield oyunu için özel bir şarkı olan “Children of the Sky”ı yayınladı. ABD’li pop rock grubunun bu şarkısı artık tüm büyük müzik platformlarında dinlenebilir durumda. Ayrıca grup, şarkının resmi şarkı sözü müzik videosunu da yayınladı.

Imagine Dragons, Twitter üzerinden “Children of the Sky (bir Starfield şarkısı) artık her yerde” şeklinde bir açıklama yaptı ve Bethesda Studios ile işbirliği yapmaktan büyük bir onur duyduklarını belirtti. Bethesda da kendi Twitter hesabında bu işbirliğinin yapım için ilham verici olduğunu ifade etti.

Starfield Resmi Şakısı Eylülde Oyuncularla Buluşacak

537 Imagine Dragons Children of the Sky a Starfield song Official Lyric Video 00 00 10

Yıllar süren bekleyişin ardından yapım 6 Eylül’de nihayet oyuncularla buluşacak. Oyunun Premium Sürümü veya Constellation Sürümü satın alan oyuncular ise 31 Ağustos veya 1 Eylül tarihlerinden itibaren (saat dilimine bağlı olarak) Starfield’a erken erişim elde edecekler. Oyun, Xbox Series X/S için ön yükleme sunulurken Steam’de de ön yükleme süreci başlamış durumda.

Yapımın inceleme ambargosunun kalkacağı 31 Ağustos Perşembe günü saat 9:00 PT / 12:00 ET / 17:00 BST olarak belirlendi. Bu tarihten itibaren çok sayıda oyun inceleme yayını, oyuna dair detaylı değerlendirmelerini paylaşacaklar. Ayrıca, erken erişim de aynı gün 17:00 PT / 20:00 ET / 01:00 BST itibarıyla başlamasa da bazı yayıncılar oyunun içeriğini paylaşmaya başlayabilecekler.

Bir önceki yazımız olan 14 Yıllık Alien Hominid Sonunda Modern Platforma Geliyor başlıklı makalemizde Alien Hominid HD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Imagine Dragons Starfield İçin Resmi Bir Şarkı Kaydetti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!