featured

Starfield Crimson Fleet (Kızıl Filoya) Katılma Yolları

service service
TGOXİ

“Starfield,” epik bir uzay macerası ve keşif oyunu olarak büyük ilgi çekiyor ve oyunculara çok çeşitli oyun tarzlarına katılma fırsatı sunuyor. Oyunun en ilginç yönlerinden biri, Kızıl Filo adı verilen uzay korsanlarına katılma seçeneğini sunmasıdır. Kızıl Filo’ya katılmak, oyunun hikayesine farklı bir perspektiften bakma ve uzay korsanlarının dünyasını keşfetme şansı veriyor. Bu makalede, “Starfield” oyununda Kızıl Filo’ya nasıl katılabileceğinizi ve bu ilginç oyuncu yolunu nasıl takip edeceğinizi öğreneceksiniz.

Karşınızda Starfield Kızıl Filo’ya Katılma Rehberi

starfield
  1. Tutuklanarak Katılma: Kızıl Filo’ya katılmanın en kolay yolu, UC kontrolündeki bir alanda tutuklanmaktır. New Atlantis şehrindeki Jemison bölgesinde bulunan bir güvenlik memuruna doğru yaklaşın ve ona saldırın. Tutuklandığınızda, Vanguard adlı bir UC gemisine nakledileceksiniz. Burada Komutan Ikande size gizli bir göreve katılma teklifi sunacak.
  2. UC Vanguard’a Katılma: Bir suç işlemek istemiyorsanız, UC Vanguard’a katılarak da Kızıl Filo görevlerine başlayabilirsiniz. Yeni Atlantis’teki MAST binasında bulunan Komutan Tuala ile konuşun. Sizi hafta sonu savaşçı ekibine katılabilmeniz için bir pilot simülasyonunu geçirmeniz gerektiğini söyleyecektir.

Hangi yolu seçerseniz seçin, Kızıl Filo görev serisinin başlangıcı Tau Ceti’ye gitmeniz gereken sessiz bir tesisin araştırılmasıyla başlayacaktır. Daha sonra size iki seçenek sunulacak: Birincisi Vanguard planına katılmaya devam etmenize olanak tanırken, diğeri sizi UC Vanguard’a gönderir. Hangi yolu seçerseniz seçin, sonunda Kızıl Filo’ya katılma fırsatını elde edeceksiniz.

Kızıl Filo görev serisi, uzay korsanlarının dünyasına adım atmanıza ve ilerledikçe farklı görevleri yerine getirmenize olanak tanır. Görevler arasında gizli ajanlık, kişileri ikna etme ve çeşitli zorluklarla başa çıkma bulunur. Hangi yolu seçerseniz seçin, bu görevler Starfield‘ın derin hikayesine katkıda bulunacak ve size farklı oyun deneyimleri sunacaktır.

Bir önceki yazımız olan AirPods İsim Değiştirme (2023) başlıklı makalemizde airpods hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Starfield Crimson Fleet (Kızıl Filoya) Katılma Yolları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!