16867729281483940109
16867729281483940109

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? 2023 (Cüzdanlarınızı Şimdiden Hazırlayın!)

Oyun fiyatlarındaki artışa tepki gösteren oyuncular, Steam Yaz İndirimleri'ne büyük bir heyecanla hazırlanıyor. Acaba kaçırılmaması gereken bu büyük fırsatlar ne zaman başlayacak? İşte, takviminize işaretleyeceğiniz önemli tarihler!

service service
TGOXİ

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? 2023 (Cüzdanlarınızı Şimdiden Hazırlayın!)

Dünya çapındaki en büyük dijital oyun platformu olan Steam, yılda dört kez mevsime özel indirim etkinlikleri düzenlemektedir. Rekor kıran büyük oyunlardan keyifli bağımsız yapımlara kadar değişik özelliklere sahip on binlerce oyun bu etkinlikler sırasında indirime sunulmaktadır. Bu sayede oyuncular, hem uzun süre önce ilgilendikleri hem de kampanya sürecinde keşfettikleri oyunları daha hesaplı fiyatlarla satın alma fırsatı yakalarlar.

Türk lirasının dolar ve euro karşısında yaşadığı büyük değer kaybı nedeniyle oyun fiyatları arka arkaya arttırılıyor. Hem eski hem de yeni oyunlar bu durumdan etkileniyor. Özellikle yeni çıkan büyük bütçeli oyunların fiyatları bin lira üzerinde belirleniyor. Döviz kurlarındaki yükselişlere ek olarak, yabancı şirketlerin küresel fiyatları yükseltmesiyle birlikte oyun hobisi giderek daha lüks bir uğraş haline gelmektedir.

Steam 2023 Yaz İndirimleri Ne Zamandır?

Her gün yeni bir artışla karşılaşan oyuncular, her yıl düzenlenen devasa mevsimsel Steam indirimlerini sabırsızlıkla beklemektedirler. Bu yılın ilk büyük indirim etkinliği olan İlkbahar İndirimleri

2Q==

2023 Steam Yaz İndirimleri 29 Haziran’da başlayıp 13 Temmuz’da bitecek. Bu kampanyadan faydalanmak için toplam iki haftanız olacak ve bu süre içerisinde paranızı dikkatli harcamanız önerilir.

İndirimlerin ilk günleri genelde büyük heyecan yaratır, fakat paranızı hemen harcamak yerine daha sonra pişmanlık duymamak adına önceliğinizi gerçekten oynamak isteyeceğiniz oyunlara vermeniz uygun bir seçenek olacaktır.

Hangi Oyunlar İndirimde Olacak?

Steam Yaz İndirimleri kapsamında hangi oyunların indirime gireceği şu an bilinmemekle birlikte, kesinleştiğinde farklı fiyat seviyelerinde öneriler sunarak sizlerle paylaşacağız. Böylece indirimlerden en iyi şekilde faydalanmanızı desteklemiş olacağız.

2023 Steam İndirim ve Festival Takvimi

Şimdiye kadar yaşanan ve ilerleyen zamanlarda yaşanması beklenen tüm Steam indirim ve festivallerinin tarihlerini aşağıda görebilirsiniz:

 • Gizem Festivali: 20-27 Şubat
 • İlkbahar İndirimi: 16-23 Mart
 • Bulmaca Festivali: 24 Nisan – 1 Mayıs
 • Spor Festivali: 15-22 Mayıs
 • Next Fest: 19-26 Haziran
 • Steam Yaz İndirimleri 2023: 29 Haziran – 13 Temmuz
 • Gizlilik Festivali: 24-31 Temmuz
 • Görsel Roman Festivali: 7-14 Ağustos
 • Strateji Festivali: 28 Ağustos – 4 Eylül
 • SHMUP Festivali: 25 Eylül – 2 Ekim
 • Next Fest: 9-16 Ekim
 • Cadılar Bayramı İndirimi: 26 Ekim – 2 Kasım
 • Sonbahar İndirimi: 21-28 Kasım
 • Kış İndirimi: 21 Aralık – 4 Ocak

Bir önceki yazımız olan Minecraft İksir Yapımı, İksir Nasıl Yapılır? (2023) başlıklı makalemizde İksir Nasıl Yapılır? ve Minecraft İksir Yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

2
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
1
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? 2023 (Cüzdanlarınızı Şimdiden Hazırlayın!)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!