featured

Streets of Tarkov Sonunda AMD FSR 2.1 ile Birlikte Escape from Tarkov’a Eklendi

service service
TGOXİ

Zorlu FPS oyunu ve çıkarma nişancı alt türü Escape from Tarkov’un öncüsü, tam konumun yalnızca bir kısmı olmasına rağmen, sonunda uzun zamandır beklenen Streets of Tarkov haritasına kavuştu. İşte Battlestate Games’teki geliştiricilerin yama notlarında yazdıkları :

Bu güncelleme, Primorsky Bulvarı ile Klimov Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan Tarkov şehrinin bir bölümünü ekler. Konumun bu kısmı terk edilmiş bir fabrika, Pinewood Oteli, haber ajansı binası, Concordia konut kompleksi, araba galerisi, Terracot İş Merkezi, sinema, Sparzha süpermarket ve diğer kentsel altyapı nesnelerini içerir. Bu, şehirdeki çalışmaların ilk kısmı ve daha sonra konum genişletilecek.

0.13 Güncellemesi, Streets of Tarkov’un ilk bölümünden daha fazlasını ekliyor. AMD kullanıcıları, FSR 2.1’in Escape from Tarkov’da ( zaten NVIDIA DLSS desteğine sahip ) uygulandığını öğrenmekten mutlu olacaklardır . Oyun zaten FSR 1.0’ı destekliyordu , ancak 2.1, görüntü kalitesi ve performans için büyük bir yükseltme olmalı. Ayrıca teknik açıdan Battlestate, Steam Audio’yu binaural ses etkinleştirildiğinde çok daha gelişmiş bir ses konumlandırma doğruluğu sağlaması gerektiğini düşündükleri Oculus Audio ile değiştirdi.

Escape from Tarkov, yamayla birlikte yeni Hafif zırh ve Ağır zırh becerileri, yeniden işlenmiş Karizma becerisi, kooperatif PvE modu için birçok yeni seçenek (enerji ve su tahliyesi yok; bot yapılandırması; doğma noktası) dahil olmak üzere birçok başka ekleme ve ince ayar aldı. seçim seçenekleri, hava durumu seçenekleri, günün saati yapılandırması), beş yeni uyarıcı, yedi yeni silah ve tabii ki daha birçok hata düzeltmesi ve denge değişikliği.

Güncellemenin bir silme ile geldiğini unutmayın. Escape from Tarkov , Beta aşamasını beş buçuk yıl önce başlattı ve hala bir son görünmüyor, ancak birçok oyuncu yine de oyundan keyif alıyor.

Bir önceki yazımız olan Death Stranding 2 Fragmanı Ortaya Çıktı – Hangi Sırları Tutuyor? başlıklı makalemizde Death Straing 2, Kojima Productions ve ps5 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Streets of Tarkov Sonunda AMD FSR 2.1 ile Birlikte Escape from Tarkov’a Eklendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!