featured

Summer Game Fest 8 Haziran 2023’te Geri Dönüyor

service service
TGOXİ

Summer Game Fest, etkinliğin 8 Haziran 2023’te geri döneceğini açıkladı. Twitter üzerinden duyurulan etkinlik, YouTube ve Twitch’te canlı yayınlanacak ve sunuculuğunu Los Angeles’taki 6.000 kişilik YouTube Theatre’da yapacak.

Şirket henüz halka bilet satışlarıyla ilgili ayrıntıları açıklamadı. Önceki tüm Yaz Oyun Festivalleri, kökenleri nedeniyle COVID-19 pandemisinden kaynaklanan tecritler sırasında canlı yayınlandığından, Yaz Oyun Festinin başlangıcından bu yana ilk kez halkın şahsen katılmasına izin vereceğini belirtmekte fayda var. .

Önümüzdeki birkaç ay boyunca, Summer Game Fest’in sunucusu Geoff Keighley, şüphesiz etkinlik sırasında duyurulacağını ve sergileneceğini göreceğimiz bazı oyunlar hakkında ayrıntılar vermeye ve paylaşmaya başlayacak.

Etkinlik, aynı anda 3,5 milyondan fazla izleyicinin yer aldığı 2022 Yaz Oyunları Festivali ile başlangıcından bu yana oldukça başarılı oldu . Gösteride Marvel’s Midnight Suns , Warhammer 40,000: Darktide ve One Piece Odyssey gibi oyunlar yer aldı .

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Valhalla ve Destiny 2 Crossover 6 Aralık'ta Duyuruldu başlıklı makalemizde Amazon Luna, Assassin's Creed Valhalla ve Bungie hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Summer Game Fest 8 Haziran 2023’te Geri Dönüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!