featured

The Elder Scrolls V: Skyrim, inanılmaz bir Star Wars Redux 2022 Moduna sahip

service service
TGOXİ

Star Wars hayranları, işte size bir şey. Pande4360, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için mutlaka sahip olunması gereken bir Star Wars modunu yayınladı. Star Wars Redux 2022, oyunu normal bir şekilde oynayarak size uygun gördüğünüz gibi güçlü bir Jedi veya Sith sağlayan bir moddur.

Mod, çoğu CW askerini Stormtroopers and Co ve Stormcloaks’ı Rebels ile değiştirir. Modcuya göre, her birinin kullanması gereken yaklaşık 3-5 kaplama var. Ayrıca, muhafızların zırhlarını daha fütüristik bir kıyafetle değiştiriyor.

Star Wars Redux 2022 ayrıca Dwemer Faction’a 3 droid, 5 silah ve tonlarca yakın dövüş silahı ekliyor. Doğal olarak ve bu bir Star Wars modu olduğundan, blaster atışlarını savuşturma yeteneğine sahip çok sayıda ışın kılıcı içerir. Ve evet, ayrıca Kuvvet Güçlerini de kullanabileceksiniz.

Star Wars Redux 2022’yi buradan indirebilirsiniz . Söylendiği gibi, bu mod sadece Skyrim Special Edition içindir. Aşağıda ayrıca bir görevi gösteren bir videoyu da bulabilirsiniz.

Skyrim Special Edition için modlardan bahsetmişken, aşağıdakileri de kontrol etmenizi öneririz. Wyrmstooth  , yeni görevler ve zindanlar ekleyen genişleme boyutunda bir moddur. Ek olarak, bu  mod  The Witcher oyunlarından The Elder Scrolls V: Skyrim’e öğeler getiriyor. Dragon Hall Tavern  , Skyrim için yeni görevler, konumlar, arena ve daha fazlasını ekleyen 2GB DLC boyutlu başka bir moddur. Sonra  Land of Vominhem  ve  Legacy of the Dragonborn var . Ve son olarak, Castlevania’dan ilham alan bu modun yanı sıra bu  bilimkurgu şehir fanı genişletmesini  ve bu  RTS/City Building Modunu kesinlikle kontrol etmelisiniz  .

Zevk almak!

StarWars Skyrim ABR6.43, ProjectImpactxPoise, Mesafeye Dayalı Savaş

Bir önceki yazımız olan The Cleaner, John Wick, Hotline Miami ve Superhot'tan ilham alan yeni bir FPS'dir. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Elder Scrolls V: Skyrim, inanılmaz bir Star Wars Redux 2022 Moduna sahip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!