featured

The Witcher Remake, Orijinalden Farklı Olarak Açık Dünya Olacak

service service
TGOXİ

CD Projekt RED kısa süre önce, eski Witcher  geliştiricileri tarafından yönetilen yeni kurulmuş bir üçüncü taraf stüdyosu olan Fool’s Theory ile işbirliği içinde orijinal The Witcher oyununun yeniden yapımının  geliştirildiğini duyurdu . Oyunla ilgili ayrıntılar şimdilik yetersiz (ancak The Witcher 4’e benzer Unreal Engine 5 kullanılarak yapıldığını bilmemize rağmen  ), ancak CDPR’de bu konuda ilgi çekici yeni bir haber yayınlandı. 

En son üç aylık mali raporunda , CD Projekt RED’in yeniden yapılanmaya ayrılmış bir slaydı var ve çok fazla ayrıntı göstermese de oyunu 2007 aksiyon RPG’sinin “modern bir yeniden tasavvuru” olarak adlandırıyor ve buna atıfta bulunuyor. “hikaye odaklı, tek oyunculu açık dünya RPG” olarak. Bu önemli çünkü orijinal  The Witcher  bir açık dünya oyunu değildi; seri, 2015’teki  The Witcher 3’e kadar açık dünya yapısını benimsememişti .

The Witcher Remake’e  ek olarak  , CD Projekt RED’in yeni bir ana hat oyun üçlemesi de dahil olmak üzere bir dizi başka  Witcher  projesi var ve The Molasses Flood ayrıca  Project Sirius  ile  evrene “yenilikçi bir yaklaşım” üzerinde çalışıyor .

14 Aralık ayrıca The Witcher 3: Wild Hunt’ın  PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkışını da görecek  .

Bir önceki yazımız olan The Witcher 3 : Wild Hunt'ın Yeni Nesil Güncellemesi Başarılarınızı Senkronize Etmeyecek başlıklı makalemizde The Witcher xbox hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Witcher Remake, Orijinalden Farklı Olarak Açık Dünya Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!