featured

Yaklaşan Half-Life 2 VR Modundan 12 dakikalık oynanış

service service
TGOXİ

grgdgdrgYouTube’un ‘Brian Tate’i, Half-Life 2 için yakında çıkacak bir VR Modundan 12 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren bir video paylaştı. düzgün çalışması için diğer modlar.

Cabalistic ve bir mod yapımcıları ekibi tarafından yönetilen Half-Life 2 VR Mod, tam MSAA desteğine ve Vulkan API’sine sahiptir. Bu nedenle performans, Half-Life 2’nin varsayılan olarak sunduğundan daha iyi olmalıdır.

Bu VR Modu, VR olmayan sürümde neredeyse imkansız olan şeyleri yapmanıza izin verecektir. Örneğin oyun alanında blokları sadece vurarak çevirebilir veya Ravenholm’da bir cesetle tetherball oynayabilirsiniz. Ayrıca siper almak için fiziksel olarak kaçabilecek ve silahlarınızı manuel olarak yeniden yükleyebileceksiniz.

Bu video için Brian Tate, dokuların %100’ünün yerini alan ve VR’de büyük bir fark yaratan HL2 için mevcut bir doku paketini aldı.

Ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir ETA olmamasına rağmen, yakında açık betaya geçme planları var.

Zevk almak!

Yaklaşan Half-Life 2 VR Modu

Bir önceki yazımız olan Galactic Civilizations IV, 26 Nisan'da çıkacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Yaklaşan Half-Life 2 VR Modundan 12 dakikalık oynanış

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 12 Temmuz 2023, 17:00

    […] efsanevi oyunu Half-Life 2, LEGO moduyla Steam’de oynanabilir hale geldi. LEGO Half-Life 2 adıyla bilinen bu mod, […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!