featured

VALORANT’ın Son Durağı PlayStation ve Xbox Mı Olacak?VALORANT Playstation ve Xbox’a Mı Geliyor?VALORANT’ın Son Durağı PlayStation ve Xbox Mı Olacak?

service service
TGOXİ

Riot Games’in PvP taktiksel nişancı  oyunu Valorant’ın  stoğu, 2020’de PC için piyasaya sürüldüğünden beri istikrarlı bir şekilde yükseldi ve elde ettiği tutarlı ve uzun süreli başarı göz önüne alındığında, geliştiricinin onu ek platformlara da getirmek istemesi şaşırtıcı değil. Valorant’ın  mobil cihazlara yöneldiği bir süredir biliniyordu  ve raporların konsollar için de çalışılabileceği ısrarla öne sürülüyor.

Riot Games kısa bir süre önce “Kıdemli Oyun Tasarımcısı, Konsol –  Valorant ” pozisyonu için önemi aşikar olması gereken bir iş ilanı yayınladı. Reklamda “Konsol oyun ürünlerini piyasaya sürmeye yardımcı olacak özellikleri, modları ve sistemleri tasarlayın ve iyileştirin” yazıyor. İlginç bir şekilde, böyle bir liste ilk kez yükselmiyor.

Açıkçası,  Valorant’ın  konsol bağlantı noktası üzerindeki çalışmalar perde arkasında ilerlemeye devam ediyor, ancak oyunun daha geniş kitlelere sunulması için gerçek bir duyuruya ne kadar yakın olduğumuzu göreceğiz. Umarım resmi detayların gelmesi çok uzun sürmez. Bunlara göz kulak olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Steam Sonbahar İndirimi-Efsane Oyunlar başlıklı makalemizde pc, Steam ve Valve hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
VALORANT’ın Son Durağı PlayStation ve Xbox Mı Olacak?VALORANT Playstation ve Xbox’a Mı Geliyor?VALORANT’ın Son Durağı PlayStation ve Xbox Mı Olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!