featured

Valve, Dota 2’den 90.000 Smurf Hesabını Yasakladı

service service
TGOXİ

Valve, Dota 2 oyunundaki şirin hesapları hedef alarak sert bir tutum sergiliyor. Bu, ücretsiz oyunda kolay galibiyetler elde etmek veya yeni başlayanları ezmek isteyen oyunculara karşı alınan önlemlerden sadece biri. Valve, artık bu tür şirin hesapları tespit edip ana hesaplara kadar takip ediyor ve bu hesapları cezalandırıyor. Cezalar, davranış puanlarından kalıcı hesap yasaklarına kadar çeşitli şekillerde uygulanabiliyor.

Şirin hesaplar, deneyimli oyuncuların düşük seviyedeki rakiplerle karşılaşmamak veya hile yapmak amacıyla oluşturduğu yeni hesaplardır. Bu tür hesaplar oyun deneyimini bozabilir ve diğer oyuncuları rahatsız edebilir. Valve, bu tür davranışları engellemek ve oyun deneyimini daha adil hale getirmek için sıkı önlemler alıyor.

Dota 2 Oyuncuları Tepkili

610 Dota 2 Gamescom Trailer 00 00 40

Bu, Valve’ın bu yıl içinde attığı ikinci büyük adım. Önceki önlemde, hile nedeniyle 40.000 hesap bir günde yasaklanmıştı. Valve, hilecilere ve hile yazılımı geliştiricilerine karşı sert bir mücadele yürütüyor ve bu tür davranışları tolere etmiyor.

Dota 2, uzun yıllardır popülerliğini koruyan bir oyun olmasına rağmen Valve, oyuna sürekli güncellemeler getirerek ve oyuncu deneyimini geliştirerek rekabetçi sahnede önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Bu çerçevede oyuna önemli güncellemeler ve ayarlamalar ekleyen Valve, Dota 2’nin canlılığını sürdürmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Starfield'ın New Game Plus'ı açıklandı başlıklı makalemizde Starfield hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Valve, Dota 2’den 90.000 Smurf Hesabını Yasakladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!