featured

Vampire Survivors Artık Xbox One, Xbox Series X/S ve Game Pass’te Çıktı

service service
TGOXİ

PC’de bir sıçrama yaptıktan sonra, Poncle’ın viral hit Vampire Survivors Xbox One, Xbox Series X/S ve Game Pass’ta çıktı. Rogue-lite, mermi cehennemi oyunu kısa süre önce erken erişimden çıktı, bu da yeni Başarılar, yeni bir etkinlik aşaması, 11 dil desteği ve çok daha fazlası anlamına geliyor. Aşağıdaki lansman fragmanına göz atın.

Ama Vampirden Kurtulanlar nedir? Oyuncuların etrafta dolaşıp düşman sürülerine otomatik olarak saldırdığı bir “ters mermi cehennemi” başlığı olarak tanımlanıyor. XP kazanılır ve seviye atlamaları kazanılır, yeni yeteneklerin ve yükseltmelerin kilidini açar. Zaman geçtikçe dalgalar daha kalın ve daha tehlikeli hale gelir, ancak yapınız gülünç derecede güçlü olabilir. Ayrıca yeni karakterlerin kilidini açmak ve kalıcı yükseltmeler karşılığında altın kazanacaksınız.

Sürüm 1.0, daha da fazla kaos için iki yeni mod ekliyor: Sahne düzenlerinin alt üst olduğu ve altın kazanımlarının yüzde 200 artırıldığı Ters Mod ve son dakikaya ulaşmanın yeni bir döngüyü tetiklediği Sonsuz Mod. Düşman yoğunluğu, sağlığı ve hasarı her döngüde artar, bu da zamanla hayatta kalmayı zorlaştırır.

Lansmandan sonra Vampire Survivors

Bir önceki yazımız olan Warhammer 40,000: Darktide Dünyasını Son Fragmanla Tanıttı başlıklı makalemizde Fatshark, pc ve warhammer 40000: Darktide hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Vampire Survivors Artık Xbox One, Xbox Series X/S ve Game Pass’te Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!