featured

World of Warcraft: Dragonflight İlk Sezona Yeni Baskınla Başlıyor Nasıl Yapılır?

service service
TGOXİ

Blizzard, World of Warcraft: Dragonflight’ın ilk sezonunu başlattı ve beraberinde yeni Mythic+ zindanların yanı sıra oyuncuların savaşması için yeni bir baskın getirdi. İlk sezon ayrıca yeni dünya patronları da dahil olmak üzere birçok başka özellikle birlikte gelir.

World of Warcraft: Dragonflight’ın ilk baskını Vault of the Incarnates, Dragon Isles boyunca seviye atlama yolculuğu sırasında birincil düşman olan Raszageth’in tehdidi etrafında dönüyor. Baskının kendisi normal gruplar için mevcut olacak olsa da, Raid Finder versiyonu kademeli olarak açılacak ve ilk kanat 19 Aralık’ta, ikinci kanat 2 Ocak’ta ve üçüncü kanat 16 Ocak’ta piyasaya sürülecek.

Mythic+ bu sezonda, düşmanlara %5 daha fazla sağlık veren Thundering ekini ve sürekli gelişen bir ilkel güç yazı tipini serbest bırakmazlarsa oyuncuların sersemlemesine neden olacak bir debuff’ı içerecek. İşte World of Warcraft: Dragonflight’ın ilk sezonunda Mythic+ modunda kullanılabilecek zindanlar :

  • Yakut Yaşam Havuzları
  • Nohud Taarruzu
  • Azure Kasası
  • Algeth’ar Akademisi
  • Cesaret Salonları
  • Yıldız Mahkemesi
  • Shadowmoon Mezarlığı
  • Yeşim Yılan Tapınağı

PVE özelliklerinin yanı sıra ilk sezon, yeni bir Arena olan Nokhudon Proving Grounds ile PVP oyuncuları için yeni bir başlangıç ​​işlevi görüyor. PVP’nin bu sezonunda oynamak, oyuncuların Crimson Gladiator unvanını ve benzersiz bir binek kazanmasını sağlayacak.

Güncelleme ayrıca Ejderha Adalarının her yerinde meydana gelen İlkel Fırtınaları da beraberinde getiriyor. Bu İlkel Fırtına etkinliklerine katılmak, oyuncuların eksiksiz bir yüksek seviyeli zırh seti, evcil hayvanlar ve hatta bir binek kazanmasını sağlar.

Bir önceki yazımız olan Resident Evil Village VR Modu, 22 Şubat 2023'te PlayStation VR2 için Başlıyor başlıklı makalemizde capcom, nintendo switch ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
World of Warcraft: Dragonflight İlk Sezona Yeni Baskınla Başlıyor Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!