featured

Xbox Live Gold Mart 2023 Oyunları Açıklandı!

service service
TGOXİ

Microsoft’un ücretli abonelik servisi Xbox Live Gold, her ay üyelerine ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Mart ayı için de Xbox Live Gold üyelerine özel sunulacak ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı.

Bu ayın oyunları arasında Trüberbrook, Sudden Strike 4 – Complete Collection ve Lamentum yer alıyor.

Trüberbrook (1 – 31 Mart): 60’ların sonlarında genç bir Amerikalı bilim insanı olan Hans Tannhauser, Avrupa’da bir tatil planlamıştı. Ancak ayak bastığı kıtada kendisini Trüberbrook adlı bir Alman köyünde buldu. İlginç bir şekilde, bu seyahati bir çekilişle kazanmıştı. Fakat Hans için her şeyin göründüğü gibi olduğundan emin olmak pek kolay değildi. Neyse ki, kafa dinlemek yerine dünyayı kurtarma görevine atılmaya hazır bir maceracıydı.

Sudden Strike 4 – Complete Collection (1 – 31 Mart): Orijinal olarak İkinci Dünya Savaşı gerçek zamanlı strateji klasiği olarak yayınlanan ve daha önce beş DLC ile genişletilen oyunu keşfedin. Dunkirk Yolu, karlı Finlandiya arazisi, Afrika’nın engebeli çölleri veya Pasifik’in deniz savaşları gibi ikonik savaşlarda her taraftan gelen kuvvetleri yöneterek savaşın kontrolünü ele geçirin. On bir farklı harekatta yüzden fazla farklı birimle tek oyunculu veya çok oyunculu modlarda oynayabilirsiniz. Bu oyunla, savaş tarihine tanıklık edeceksiniz ve savaşın gerçek yüzünü keşfetmek için kendi stratejinizi belirleyeceksiniz.

Lamentum (16 Mart – 15 Nisan): Genç bir aristokrat olan Victor Hartwell, sevgili karısı Alissa’yı etkileyen ölümcül hastalığı tedavi etmek için umutsuz bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Son umudu, karanlık sırlarla dolu Grau Hill Malikanesi’nin kapılarında saklıdır. Earl, unutulmuş bilimleri ve kadim sırları ortaya çıkarmakla meşgul olmuştur ve iddia ediyor ki Alissa’yı iyileştirebilir. Ancak bunun için ne pahasına olursa olsun bir bedel ödemesi gerekecektir. Grau Hill Malikanesi’nin kapıları açıldığında, sizi sonsuza dek kapana kısılmış olabileceğiniz bir kabusa sürükleyecek. Victor’un karısı için her şeyi riske atarak girdiği bu karanlık ve ürkütücü dünyada, sırların, tehlikelerin ve yıkımın ortasında hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Bir önceki yazımız olan PlayStation State of Play Şubat 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Xbox Live Gold Mart 2023 Oyunları Açıklandı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!