featured

Yeni Mortal Kombat 1 Kameo Karakteri Sızdırıldı: Harumi Hasashi Olarak Geliyor

service service
TGOXİ

Yeni bir sızıntı, bir sonraki Mortal Kombat 1 DLC Kameo dövüşçüsünün tanıdık bir karakterin yeni versiyonu olabileceğini işaret ediyor.

Kameo Scorpion’un Mortal Kombat 1’de alevli kafatasını açığa çıkardığı bir ekran görüntüsü ortaya çıktı.

Yeni Mortal Kombat 1 Kameo Karakteri Öne Çıkanlar:

mortal kombat 1
  • Yeni bir söylentiye göre, alternatif bir Scorpion olan Harumi Hasashi, Mortal Kombat 1’e DLC Kameo savaşçısı olarak katılabilir.
  • NetherRealm, Kombat Pack 1 ile kadroyu genişletiyor ve ana kadroya ek olarak yeni Kameo’ları tanıtıyor.
  • Harumi Hasashi’nin potansiyel olarak bir sonraki DLC Kameo dövüşçüsü olarak rol alması, silinmiş bir Instagram gönderisinde ortaya çıktı ve tartışmalara yol açtı.
  • Bir sonraki Mortal Kombat 1 Kameo dövüşçüsünün, Scorpion’un alternatif zaman çizelgesi versiyonu olabileceği ve Harumi Hasashi’nin kocası Hanzo yerine ikonik sarı ninja maskesini takacağına dair yeni bir söylenti var.

NetherRealm, Mortal Kombat 1’in kadrosunu Kombat Pack 1’in konuk savaşçılarıyla genişletiyor ve yeni Kameo’lar da ekliyor. Invincible’ın Viltrumite savaşçısı Omni-Man’in Kasım ayındaki gelişinden kısa bir süre sonra Tremor geldi. Daha sonra Khamelon, Quan Chi’nin katılımından birkaç hafta sonra Ocak ayında tanıtıldı. Son olarak, Mart ayında Johnny Cage’in alternatif evren versiyonu olan Janet Cage, DC anti-kahramanı Peacemaker’ın ana kadroya dahil olmasından kısa bir süre sonra karşımıza çıktı.

Artık Ermac, Mortal Kombat 1’in Erken Erişim’de oynanabilir bir karakteri olduğuna göre, hayranlar bir sonraki DLC Kameo dövüşçüsünün ne zaman onaylanacağını merak ediyorlar. Potansiyel bir ipucu, Jiwon Christine Ra’nın Instagram sayfasından silinen bir gönderiden geldi; burada model, Mortal Kombat 1’de Harumi Hasashi’nin yüzünü görünüşte doğruladı. Ayrıca, gönderide MK 1’in Kameo sistemine özellikle atıfta bulunuldu ve birçok kişi, Harumi’nin kendinden önceki MK 1’in Janet Cage’i gibi Scorpion’un alternatif bir versiyonu olarak eklenebileceğinden şüphelenmeye başladı.

Harumi Hasashi Hakkında:

Harumi Hasashi, genişleyen Mortal Kombat mitosunda görece küçük bir karakterdir, ancak serinin maskotu Scorpion’un trajik arka planında önemli bir rol oynamaktadır. Hanzo Hasashi’nin karısı olan Harumi, Lin Qui’nin ellerinde hem kendisinin hem de küçük oğlu Satoshi’nin ölümüyle Scorpion’u intikam yoluna itmiştir. Yeni süreklilikte, Harumi hayatta ve sağlıklıdır ve eski Mortal Kombat oyunlarının ikinci Sub-Zero’su ve yeni MK 1 zaman çizelgesinin Scorpion’u olan Kuai Liang ile evlenmiştir.

Mortal Kombat 1’in İstila modunun Akrep odaklı ilk sezonunda, Harumi Hasashi’nin alternatif bir zaman çizelgesi versiyonu ortaya çıkmıştır, bu da onu bir sonraki DLC Kameo savaşçısı olarak aday gösteriyor olabilir. Ancak elbette, bu sadece bir spekülasyon ve Harumi’nin farklı bir nitelikle Mortal Kombat 1’e eklenebileceği de mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Starfield Oyuncuları Yeni Yaşam Kalitesi Özelliği İstiyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Yeni Mortal Kombat 1 Kameo Karakteri Sızdırıldı: Harumi Hasashi Olarak Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!