featured

Yeni Sniper Elite 5 fragmanı, ana özelliklerini ve oyun modlarını detaylandırıyor

service service
TGOXİ

Rebellion, Sniper Elite 5 için çok oyunculu ve İstila Moduna ilk bakış da dahil olmak üzere oyunun özelliklerini ve oyun modlarını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Oyunun kapsamlı kampanyası 1944’te Fransa’da geçiyor ve D-Day’deki olaylara odaklanıyor. Elit nişancı Karl Fairburne, savaşın gidişatını kendi lehlerine çevirebilecek Kraken Operasyonu adlı bir Nazi planını ortaya çıkarır. Düşman hatlarının arkasındaki gölgelerde çalışan Karl, Kraken Operasyonunu ve arkasındaki beyni Abelard Möller’i yok etmek için elindeki tüm becerileri kullanmak zorundadır. Kampanyanın tamamı iki oyunculu çevrimiçi kooperatifte oynanabilir ve oyuncuların Eksen kuvvetiyle savaşırken ve Möller’i takip ederken takım oluşturmasına olanak tanır.

Söylendiği gibi, Sniper Elite 5 yeni bir İstila Moduna sahip olacak. Bu mod, rakip bir oyuncunun, Karl’ı avlamak ve onu dışarı çıkarmakla görevli bir Axis Sniper olarak oyununuza katılmasına izin verecektir. İstilacı oyuncu, Karl’ın yerini bulmalarına yardımcı olmak için AI Axis askerlerini kullanabilir ve yüksek bahisli bir kedi ve fare oyunu yaratabilir. Bu arada Karl, istilacı ve konumları hakkında bilgi toplamak için seviye içine yerleştirilmiş telefonları kullanabilir.

Oyun ayrıca bir dizi gergin çok oyunculu savaş moduna sahip olacak. Sniper Elite 5’in çok oyunculu modu, her formatta çapraz oynama ile tamamlanır ve her biri bir dizi özelleştirme seçeneğine sahip dört temel oyun modu içerir ve oyuncuların kendi eşleşmelerini oluşturmalarına olanak tanır.

Ayrıca Sniper Elite 5, gelişmiş silah fiziğine sahip olacak. Maksimum özgünlüğü sağlamak için gerçek dünya referanslarından yeniden oluşturulan özenli silahlarla, Sniper Elite 5’teki silahlar titiz bir ayrıntı düzeyi içerir ve hepsinin oyuncu için kendine özgü hissi ve özellikleri vardır.

Kill Cam’ı tanımlayan seri de yükseltildi. Tabancalar ve SMG ile yapılan klinik öldürmeler, tüfek ve alt etme öldürmelerine ek olarak artık Kill Cam’ı da tetikleyecek. Mermiler kemikten sekecek ve oyuncuya her zamankinden daha kanlı ayrıntılarla gösterilen artan yıkıma neden olacak.

Silah özelleştirmesi, oyuncuların artık silah stokunu, şarjörlerini, alıcısını, namlusunu, dürbünlerini ve nişangahlarını ve ayrıca malzemelerini değiştirebilmesiyle büyük ölçüde geliştirildi. Bu, her oyuncunun kendi oyun tarzına ve üstlendiği göreve mükemmel şekilde uyan bir silah paketi oluşturmasına olanak tanır. Haritalar içinde gizlenmiş çalışma tezgahları keşfederek oyundaki kişiselleştirme seçeneklerinin kilidi açılır. Bu yedek kulübelerde oyuncular daha sonra ekipmanlarını özelleştirebilir, yani oyun tarzlarını uyarlayabilir ve bir görevi yeniden başlatmak zorunda kalmadan anında yaklaşabilirler.

Yeni geçiş mekaniği, daha da fazla oyun tarzı seçeneğinin kilidini açtı. Aldığınız rotalar, gizli olup olmadığınızı ve gölgelerde kalıp kalmayacağınızı veya yüksek sesle savaşacağınızı ve düşmanlarla kafa kafaya savaşacağınızı belirleyebilir. Örneğin sarmaşıklara tırmanma yeteneği, Karl’ın haritanın yeni alanlarına ulaşmasına izin vererek ona gizli rotalar, harika seyir noktaları ve her bir görevin tekrar oynanabilirliğini daha da artıran gizli konumlara erişim sağlar.

Sniper Elite 5, 26 Mayıs Perşembe günü tüm dünyada başlayacak.

Zevk almak!

Sniper Elite 5 – Özellikler Fragmanı | PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5

Bir önceki yazımız olan Yeni F1 22 motor içi treyler Miami International Autodrome'u gösteriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Yeni Sniper Elite 5 fragmanı, ana özelliklerini ve oyun modlarını detaylandırıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!