featured

Alan Wake 2 Planlandığı Gibi 2023’te Çıkıyor

service service
TGOXİ

Remedy Entertainment, Ocak-Eylül 2022’yi kapsayan en son Business Review raporunu yayınladı. Geliştirici , Alan Wake 2’nin “tam üretim aşamasında” olduğunu ve planlandığı gibi 2023’te piyasaya sürüleceğini yineledi .

“Hala yapılacak çok iş var, ancak oyun tüm cephelerde bir araya geliyor. Kullanıcı testleri devam ediyor ve kullanıcı araştırmasından elde edilen geri bildirimler cesaret verici, ”dedi CEO Tero Virtala. “Öğelerin nasıl bir araya geldiğini gördükten sonra, mükemmel bir oyun başlatacağımızdan eminim” dedi.

Gelir, yılın üçüncü çeyreğinde yüzde yedi artarak 7,9 milyon Euro’ya ulaştı. Alan Wake 2 ve Max Payne 1 ve 2 Remake’in “önemli olumlu katkılar” olmasıyla birlikte geliştirme ücretleri yüzde 95’i oluşturdu . Control için telif hakları ve Codename Condor ( Control’ün çok oyunculu yan ürünü ) ve Alan Wake Remastered için geliştirme ücretleri düştü.

İlginç bir şekilde, Crossfire ile birlikte Alan Wake Remastered , telif hakkı üretmedi. 2022’nin ilk çeyreğinde bu, Epic Games’in henüz “oyun için geliştirme ve pazarlama giderlerini telafi etmemiş” olmasından kaynaklanıyordu.

Alan Wake 2 Xbox Series X/S, PS5 ve PC’ye geliyor. “ Şimdiye kadarki en güzel Remedy oyunu” olarak lanse edildi . Summer Games Fest vitrinini kaçırdıktan sonra , 8 Aralık’ta The Game Awards 2022’de yeni bir gösterimi olabilir . Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Resident Evil Village Gold Edition Artık Mevcut başlıklı makalemizde capcom, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Alan Wake 2 Planlandığı Gibi 2023’te Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!