featured

Resident Evil Village Gold Edition Artık Mevcut

service service
TGOXİ

Resident Evil Village  çıkalı bir buçuk yıl oldu  , ancak oyuna yeni içeriklerle dönmek için can atıyorsanız, şimdi tam da bunu yapabilirsiniz. Resident Evil Village Gold Edition  PlayStation, Xbox ve PC için çıktı ve temel oyuna ek olarak yeni başlatılan Winters’ Genişletmesini de içeriyor.

Winters’ Expansion,  elbette, bol miktarda yeni içerik içeren ve masaya bol miktarda getiren etli bir yığındır. Yeni başlayanlar için, temel oyunun olaylarından 16 yıl sonra geçen ve Rose Winters’ın oynanabilir kahramanı oynadığı yeni bir hikaye bölümü olan Shadows of Rose var. Bu arada The Mercenaries: Ek Siparişler, Chris Redfield, Lady Dimitrescu ve Karl Heisenberg’deki yeni aşamalar ve yeni oynanabilir karakterler dahil olmak üzere moda yeni içerik ekliyor. Son olarak, temel oyun için yeni bir üçüncü şahıs modu da var.

Resident Evil Village: Winters’ Expansion  incelememizde , “ Resident Evil Village: Winters’ın Genişletilmesi , RE evrenine hiçbir zaman zorunlu, mutlaka oynanması gereken bir ek gibi gelmiyor, ancak bunu yapanlar için 7/10 puan verdik . temel oyundan keyif aldım, yine de burada sevecek çok şey bulacak.” İncelemenin tamamını buradan okuyun .

Resident Evil Village  , PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için kullanılabilir. Resident Evil Village Cloud , Nintendo Switch için de çıktı . Nintendo’nun platformu, Aralık ayında Winters ‘Expansion’ın  lansmanını görecek .

Bir önceki yazımız olan Sony'nin Yeni Stüdyosu ve Naughty Dog, “Sevgili Bir Seride Heyecan Verici Yeni Bir Projeyi” Birlikte Geliştiriyor başlıklı makalemizde Naughty Dog, ps5 ve sony hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Resident Evil Village Gold Edition Artık Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!