230731 Angus Cloud

Euphoria Dizisinin Yıldızı Angus Cloud 25 Yaşında Hayatını Kaybetti

service service
TGOXİ

31 Temmuz’da ailesi tarafından yapılan açıklamada, HBO gençlik dizisi Euphoria’nın oyuncu kadrosundan Angus Cloud’un, babasının ölümünden birkaç gün sonra 25 yaşında hayatını kaybettiği duyuruldu. Cloud dizide Fezco karakterini canlandıran ve Zendaya’nın başrolde olduğu Rue Bennett’in yakın arkadaşı olarak biliniyordu. Ölüm nedenine ilişkin resmi açıklama yapılmazken, ailesi tarafından akıl sağlığı sorunları yaşadığı ve babasının kaybının ardından ağır bir darbe aldığı ifade edildi.

Angus Cloud’un oyunculuk kariyeri Euphoria dizisi ile çıkış yapmış ve bu rolüyle büyük beğeni toplamıştı. Dizideki başarılı performansıyla iki Emmy ve Zendaya için bir Altın Küre de dahil olmak üzere birçok ödül kazanmıştı. Euphoria ekibi aktörün ayrılığından büyük üzüntü duyduklarını belirtirken, Cloud’un akıl sağlığı konusunda açık olması ve diğerlerine yardım etme çağrısında bulunan bir mesaj yayınladı. Angus Cloud’un vefatı, genç oyuncunun arkasında derin bir iz bırakarak sevenlerini yasa boğdu.

Angus Cloud Hayranları Yasa Boğuldu

angus cloud
angus cloud

Yıldız oyuncu ani vefat haberi, dizi dünyasını ve hayranlarını derin bir üzüntüye boğdu. Genç oyuncunun Euphoria dizisindeki başarılı performansı, onu sektörde gelecek vadeden bir yetenek olarak tanımlamıştı. Ailesinin yaptığı açıklama, akıl sağlığı konusunda farkındalığı artırmak ve yardım almanın önemine dikkat çekmek açısından da önem taşıyor. Oyuncunun ölümü, oyunculuğundaki yeteneğin yanı sıra, sektördeki zorluklar ve akıl sağlığı mücadelesi konusunda da bir uyarı niteliği taşıyor.

Euphoria dizisinin hayranları, sosyal medya platformlarında Cloud’a olan sevgi ve saygılarını dile getirerek onun anısını yaşatmaya çalışıyorlar. Dizi ekibi de, oyuncunun kaybından dolayı derin üzüntü duyduklarını belirterek, onun sıcak kişiliğini ve yeteneğini asla unutmayacaklarını vurguluyor. Angus Cloud’un 25 yaşında aramızdan ayrılması, sektörde akıl sağlığı destek sistemlerinin önemini bir kez daha hatırlatırken, onun anısının ve başarılı performansının izleri uzun süre kalacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Barbie Yeni Gişe Rekoru Kırdı: The Dark Knight Filmini Geride Bıraktı başlıklı makalemizde barbie hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
1
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Euphoria Dizisinin Yıldızı Angus Cloud 25 Yaşında Hayatını Kaybetti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!